Hammer Time 2011 Yılında Union Square’de

mc hammer style union square new york

Manoah, Elijah ve arkadaşlarıyla tekrar buluştum. Şuradan farklı fotoğraflar ve hikayelerine ulaşabilirsiniz.

Bermuda yazıları ve fotoğrafları, üzerimde tarifsiz bir suçluluk duygusu yaratsa da bir süre daha kenarda bekleyecek gibi görünüyorlar. Ancak, ailenizin sokak çocuğu Hamit el Sabah, New York sokaklarını kolaçan etmeye devam ediyor.

Bugün biraz sonbahar alışverişi biraz da sokakların havasını koklamak için Union Square ve Soho civarında gezindim. Union Square her zaman olduğu gibi canlı ve hareketliydi.

Guantanamo Cezaevi’nin kapatılması için protestoya devam eden göstericileri fotoğraflamaya çalışırken gözüme Eli ve Noah adlı iki kafadarı kestiriverdim.

Anında bir sert U dönüş ile soluğu yanlarında alıp birkaç fotoğraflarını çekmek için izin istedim. 2-3 dakika kadar fotoğraf çektikten sonra “nedir bu kepazelik! delirdiniz mi olum siz?” dedim, cevab veremediler.

Babalarının gençlik döneminde Mc Hammer hayranı olduğunu, evlerindeki eski fotoğrafları çok sevdiklerini ve bu tarzı canlandırmak istediklerini söylediler, peki dedim ve çok üstlerine gitmedim.

Birkaç dakika havadan sundan konuştuktan sonra birer adet kartvizitimi uzattım, bana email ile ulaşırlarsa fotoğrafları kendilerine iletmek istediğimi söyledim, çok sevindiler.

Belki ilerleyen günlerde tekrar buluşup şehrin fotoğraf için daha uygun noktalarında daha iyi fotoğraflar çekeceğiz.

Sonbahar, giyim kuşam anlamında New York’u en sevdiğim dönem, halka rahatsızlık vermeye sıkça devam edeceğim, takipte kalın!

mc hammer style union square new york

mc hammer style union square new york

mc hammer style union square new york

mc hammer style union square new york

Hammer Time 2011 Yılında Union Square’de” için 5 yorum

  1. Bu şehir gerçek bir madenmiş de ben kıymetini bilememişim hisleri her geçen gün artıyor. Çok güzel fotoğraflar, gerçi ben “Ananız babanız yok mu sizin?” derdim ama MC Hammer’da candır be. Reverend Hammer oldu sonradan ama olsun.
    Selamlar, Sevgiler.

    (Üzerinde Love yazan muşta da ayrıca hoş bir detay olmuş)

Bir Cevap Yazın