3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Columbia コロンビア レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Columbia コロンビア Abaco(TM) Vent - Mud/Silver Sage

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. プリーザー レディース シューズ・靴 ヒール【Tipjar 709-5】Black/Blue Glitter

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Rockport メンズ SHOES 送料無料 Black Men's Charles Road Slip On Casual Shoe’nın Inov-8 メンズ Terraclaw 220 トレイル ランニング シューズ, ブルー/Lime/Black, 13 D US (海外取寄せ品) fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) \12/20(水)10時~ポイント最大28倍!/訳あり3 2016年春夏 マイケル マイケルコース MICHAEL MICHAEL KORS 靴 COLBY SLIP ON スニーカー スリッポン モノグラム MK柄 ホワイト 8.5Mサイズ (43R5COFP1L OPTIC WHITE)

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

フィラ Fila Colorano 2 - Vibrant Orange Castlerock Prince Blue 子供 キッズ シューズ 靴 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

アシックス レディース スニーカー シューズ Gel-Excite 4 Aluminum/Silver/Aqua Splash Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden フライ レディース スリッポン・ローファー シューズ Lee A Line Perf White Soft Full Grain yakınlarında, フランコサルト レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Hadden Tassel Loafer】Rusty Velour Suede üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… セバゴ Sebago Plaza II

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【最大500円offクーポン 12/15 10:00~12/20 9:59】 【メレル】 メレル ウィメンズ ジャングルモック [サイズ:25cm (US8)] [カラー:トープ] #J60802 【靴:レディース靴:スニーカー】【ジャングルモック】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer プリーザー Pleaser Day & Night レディース シューズ・靴 パンプス【Deluxe 603】Light Grey Suede… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine パンプス セブントゥエルブサーティー ハイヒール ポインテッドトゥ ピンヒール ヒール10cm アシンメトリー パンプス VII XII XXX ヒール (102370) 結婚式 パーティ 靴 【送料無料】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ニナ レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Garda】New Silver/Silver Reflective Suede/Vinyl‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için FitFlop フィットフロップ レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル FitFlop フィットフロップ Flora(TM) (Nubuck) - Sunflower‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir エイトレックス Aetrex レディース シューズ・靴 クロッグ【Krista Clog】Cognac Leather bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Rowdy Sprout キッズ 男の子 子供服 男の子 ボーイ 送料無料 Multi Toddler Little Boys & Boys Johnny Cash Graphic Tee

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

漆遊館 歳時記 【G4147-02】 全体線波 80 円心盛皿 化粧箱 φ24.5×2.5cm serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. [NC5-59] シバリー 2485 36個入 (370円/個)

3個セット めん皿・めん鉢 ゴス刷毛目玉渕7.3深丼 [22 x 8cm] 【軽量 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用】

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ツイステッド エックス ブーツ レディース シューズ・靴【WDM0027 Driving Moc】Bomber/Neon Pink Leather