池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ミュウミュウ MIU MIU シューズ【中古】【レディース】

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【Skechers Girls ' sライトLumosスニーカー、チャコール/マルチ カラー: グレー】 b01j559vaa

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı SUSANA TRACA レディース Footwear 送料無料 Orange Espadrilles’nın カパロス Caparros Jeanine fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Supra ベイダー LC スケート シューズ - メンズ ブラック スエード/グレー ヌバック, 10.0 (海外取寄せ品)

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

スケッチャーズ レディース スニーカー シューズ Empress Black New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

MODELLO VITA (モデーロ ビータ) VT5677 本革 スリッポン ドレス カジュアル by madras 2016年秋冬モデル メンズ Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ビジネス&フォーマル両方履ける大人の紳士靴!YUMI KATSURA/ユミ カツラ ユミジェンヌ 紳士靴スリップオン スワールモカ ブラックフォーマル ビジネス 送料無料 yakınlarında, スプリングステップ Spring Step Ceri üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… コロンビア レディース シューズ・靴 ブーツ【Minx' Nocca Slip】Nori/Silver Sage

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

タハリ レディース シューズ・靴 ヒール【Gia】Black Chevron Velvet serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer エコー レディース スリッポン・ローファー シューズ Dynamic Moccasin Penny Sesame… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ショートブーツ ジョッパーブーツ メンズ 本革 サイドジップ カジュアル デイリー フォーマル ビジネス オフィス ドレス フープディドゥ Whoop-de-doo 306262 ブラック olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, テバ レディース サンダル シューズ Sanborn Sandal Blue‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için FRED MELLO キッズ 男の子 子供服 男の子 ボーイ 送料無料 MILITARY GREEN CAMO & STRIPES HOODED COTTON SWEATSHIRT‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir Supra ハマー スケート シューズ ブラック ガム サイズ メンズ US 10.5 (海外取寄せ品) bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ホリズォン ホットボックス HB-113S【タオルウォーマー】【タオル保管庫】【タオルスチーマー】【タオル蒸し器】【業務用】

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

弁慶 10仕切り ステムウェアーラック HS-10-275洗浄ラック 洗浄用ラック ラック ハーフサイズ 食器洗浄機 食洗機 ワイングラス グラス タンブラー 弁慶 弁慶ラック 業務用 【ctss】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【送料無料】【Double Stuff Gusseted 2-Pocket Laminated Paper Folder 200-Sheet Capacity Black (並行輸入品)】 b002m7u2j8

池永鉄工 鉄瓶 宝寿(ミニ) 約0.6L【取寄品・メーカー直送、ギフト包装・期日指定・返品不可】【注意:欠品の場合、納品遅れやキャンセルが発生します。】

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 婦人靴 カジュアルシューズ Hush Puppies ハッシュパピー レディース L-7325 【お取り寄せ】【楽ギフ_包装選択】【はこぽす対応商品】