5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Sebago[セバゴ]メンズ 72757 DOCK SIDES デッキシューズ/ブラウン

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Stacy Adams メンズ SHOES 送料無料 Black Garrison W Wingtip Toe Leather Oxford

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı New Balance ニューバランス 410 Buffalo Plaid バッファローチェック ウイメンズモデル レディース メンズ スニーカー Navy with White WL410DSB 海外モデル 日本未入荷 海外取寄せ’nın HERMONT(エルモント)ポインテッドトゥフラットヒールバイカラーパンプス*3089A fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 【セーフティシューズ DIADORA ディアドラ】 PEACOCK ( ピーコック) PC22 【カラー】ブラック/ブラック 【サイズ】24cm EEE

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

[ミズノ]セレクト600(ウォーキングシューズ/レディース) New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

18 KT レディース Footwear 送料無料 Azure Sandals Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Casual Attitude メンズ Trainers 送料無料 MARINE BERO yakınlarında, 【アップシューズ】【A523BL/CAM/COK】タウンシューズ/カジュアル/牛革焦がし/5センチアップ/美脚/脚長/ブラック/キャメル/チョコ【シークレット】【送料無料】 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… スティーブ マデン レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Takeaway】Orange Nubuck

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

18-8 リッチ サービストレイ 20インチRC-5【 サービストレー トレイ トレー 盆 ステンレス テーブルウェア 】【 おしゃれサービストレー人気キッチントレイ業務用サービストレーおしゃれ収納トレー業務用サービストレイお盆おしゃれテーブルウェア業務用卓上用品 】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 5個セット 中鉢 ねずみ流水 小判形多用鉢 [17 x 14 x 5Hcm] | 中鉢 盛鉢 取り鉢 ボウル 中 おすすめ 人気 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい お洒落 ギフト プレゼント 引き出物 内祝い 結婚祝い 誕生日 贈り物 贈答品… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【まとめ買い10個セット品】和食器 オ428-276 もみじ型和皿 【キャンセル/返品不可】【厨房館】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 5個セット 蓋向 有田焼鳳凰蓋物 [14 x 7cm] | 煮物 料亭 旅館 割烹 碗 人気 おすすめ 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい ギフト プレゼント 引き出物 誕生日 贈り物 贈答品‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【送料無料】 M11 PRO ヨーロッパ デポット ロングスライサー 片岡製作所★全品ポイント10倍 ~最大36倍★税抜5000円以上で送料無料★激安祭‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【送料無料】 カムシェルフ固定ポール(2本)CSPK2472(CPPK2472)610×H1830mm 【商品コード】8865800 ★全品ポイント10倍 ~最大36倍★税抜5000円以上で送料無料★激安祭 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 10個セット 焼物皿 和紙(金)焼物皿 [210 x 126 x 42mm] | 焼き物皿 ステーキ皿 サンマ 焼き魚 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい お洒落 ギフト プレゼント 引き出物 内祝い 結婚祝い 誕生日 贈り物 贈答品 おすすめ 人気

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

バス ローファー ローガン G.H BASS LOGAN PENNY LOAFER WINE ワイン ペニーローファー MENS メンズ serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ナインウェスト レディース ヒール シューズ Britt Grey Nubuck

5個セット 中華オープン 金彩牡丹 6.5高台丼リム [ 19.8 x 7.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 【送料無料】SAYA/サヤ/靴 ラボキゴシ/6084/50184/スクエアトゥ/Tストラップ/ウェッジインヒール/カジュアルシューズ