[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ケネスコール レディース パンプス シューズ Whole Sparkle Navy Nova Suede

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. CHOOZE キッズ 女の子 フラットシューズ シューズ 靴 送料無料 Galaxy Jump (Toddler/Little Kid)

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı クラークス レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Jocolin Myla Ballet Flat】Navy Perforated Textile’nın アカデミーギア Academie Gear Kristin - Navy 子供 キッズ シューズ 靴 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Bogs Kids キッズ 男の子 シューズ 靴 ブーツ 送料無料 Green Multi Classic Scales (Toddler/Little Kid/Big Kid)

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

デイビッド テイト レディース シューズ・靴 ブーツ【Euro】Black Calf New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【2017年新作/撥水仕様】UGG(アグ)Classic Short II ムートンブーツ/レディースクラシックショート2/シープスキン【正規品】【あす楽対応_関東】02P28Sep16【楽ギフ_包装】【あす楽_土曜営業】【送料無料】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ボラティル レディース シューズ・靴 ブーツ【Geneva】Black yakınlarında, クホンブ レディース シューズ・靴 ブーツ【Amber Snow Boots - Waterproof, Insulated】Black/Patent üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ニューバランス レディース シューズ スニーカー WW1501 GP 2E カラー GRAY×PURPLE New Balance 国内正規品 WW1501GP2E

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

クラークス レディース サンダル シューズ Reedly Salene Navy Nubuck serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer クラークス レディース サンダル シューズ Aisley Tulip Sage Nubuck… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine デザートブーツ牛革ソフト【7cmアップ】 ブラック olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, flip*flop レディース シューズ 靴 送料無料 taupe RIDDLE - Slippers - taupe‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【最大500円offクーポン 12/15 10:00~12/20 9:59】 【中尾アルミ製作所】 アルマイト ボール(目盛付) 48cm 【キッチン用品:調理用具・器具:ボール】【アルマイト ボール(目盛付)】【NAKAO ARUMI SEISAKUSYO】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir リス 抗菌プラスチック まな板 KM-10 900×450×30【まな板】【業務用まな板】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! その他 SW アクリル 魚皿カバー 24インチ用 EBM-1437300【納期目安:追って連絡】

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【最大500円offクーポン 12/15 10:00~12/20 9:59】 【江部松商事】 熱研 防水食品用耐熱被覆ケーブルセンサ― SN3000-02 【キッチン用品:調理用具・器具:計量器:温度計】【EBEMATU SYOUJI】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. まな板 木製 日本製 カッティングボード カッティングプレート 手付カッティングプレート 88077 ギフト プレゼント【RCP】 送料無料 カッティングボード 桜 まな板 木 まな板 おしゃれ シンプル

[#SH-ILLP-1018UV]【送料無料】【Pleaser】6.5インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/yel/sandal/16-18

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 【中古】【mens】【シューズ】NIKE (ナイキ) AIR JORDAN 5 RETRO CAMO カーキ サイズ:26.5cm【171030】