[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ライフストライド レディース シューズ・靴 ヒール【Parigi】Black Shiny Spots

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. フローシャイム Florsheim メンズ シューズ・靴 ビジネスシューズ【Gallo Plain Ox】Black Smooth Leather

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı SOREL Kids キッズ 男の子 シューズ 靴 ブーツ 送料無料 Quarry/Tribal Cheyanne II Lace (Little Kid/Big Kid)’nın アシックス レディース シューズ・靴 スニーカー【FuzeX Lyte 2】Diva Pink/Black/White fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) REGAL Walker リーガルウォーカー (fb09af) ベルト モカシンシューズ パンプス 靴 お取り寄せ商品

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ラッキーブランド レディース パンプス シューズ Lucky Brand Eaden Flat (Women) Taupe Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Chaco チャコ レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル フラット Chaco チャコ Sofia - Dark Earth Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden グッチ GUCCI サンダル #36C レディース ベージュ (あす楽対応)人気 良品【中古】 Y1681 yakınlarında, ロキシー レディース サンダル シューズ Kaelie Tan üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… リーフ レディース サンダル シューズ Cushion Wild Brown

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

シルバープレート4号サイズ : 105mm入数 : 4800単価 : 5.7円(税抜) serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ブライトM11プロ 洋出刃 M1110 27cm【業務用包丁】【洋包丁】【キッチンナイフ】【洋食包丁】【Briet-M27Pro】【業務用】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 18-8 ダイヤ ローズ ティーポット【業務用】【ステンレス】【ポット】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Vita Craft ビタクラフト フライパン スーパーセラミック 21.5cm No.4641 IH対応 ( 送料無料 ガス火対応 調理器具 5層構造 スペシャルマジックコート 片手鍋 PTFEフリー PFOAフリー )‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için GDC×HARUTA ジーディーシー×ハルタ ANIMAL MIX LOAFER メンズ 靴 シューズ ローファー コラボ ストリート 送料無料‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【最大42倍】DOUBLETREE(ダブルツリー)クラックフラットシューズ“GRACE” 4039-rf【サイズ交換初回無料】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! バイオニック レディース シューズ・靴 スニーカー【Hydra】Light Blue

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

NIKE AIR MAX 95 ESSENTIALナイキ エアーマックス 95 エッセンシャル BLACK/BLACK-ANTHRACITE【メンズ・レディース スニーカー】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. スエード メンズ ローファー ( スリッポン )

[#SH-STAP-702]【送料無料】 【Pleaser】7インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ネイティブ シューズ メンズ スニーカー シューズ Monaco Mid Rocky Brown/Shell White