MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ヴィンス カムート レディース シューズ・靴 ヒール【Dairren】Pure White

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Supra メンズ パッション ミッド ブラウン Carlisle レザー スニーカー メンズ 9.5, レディース 11 D (M) (海外取寄せ品)

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı エイコーン メンズ サンダル シューズ Rambler Moc Chocolate’nın Zign Shoes 送料無料 brown Sandals - dobry fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アン クライン レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Sasha】Black Fabric

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

アテナ アレクサンダー レディース シューズ・靴 パンプス【Teagan Pointed Toe Kitten Dress Pumps, Black】Black New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Zign レディース シューズ 靴 送料無料 nude High heels - nude Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden コンフォーティヴァ レディース シューズ・靴 ヒール【Ashten】Merlot yakınlarında, FABIO RUSCONIエナメルウエッジソールパンプス(グレーブラウン)[小さいサイズ][レディース] üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 9cmヒールNewラインパンプス/コメックス(COMEX)

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【アウトレット】ファビオルスコーニ Fabio Rusconi サンダル (オリーブスエード) serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ロックポート レディース サンダル シューズ Total Motion 20mm Cap Toe Skimmer w/ Medallion Grey Leopard… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 10個セット 天ぷら皿 (強)伊賀るり釉 3.3丸丼 [10.5D x 3Hcm] | 天婦羅 天ぷら テンプラ おすすめ 人気 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい お洒落 可愛い ギフト プレゼント 引き出物 内祝い 結婚祝い 誕生日 贈り物 贈答品 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【送料無料】中古 食器・洋食器・置物フラッグキャリアピューターコレクタスタインジョッキ‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【送料無料】キッチン用品 洋食器 置物 スポードcamilla blueearthenwareスープ6771213spode camilla blue earthenware rimmed soup bowl 6771213‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 業務用マイスター IH半寸胴鍋24cm 【IH対応 アルミ半寸胴鍋】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 茶道具 柿合塗 縁高

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【代金引換不可】EBM 18-8 カラーミキシングボール内径55cm 外径592mm 深さ220mm 33.0リットル 板厚0.8mm イエロー【運賃別途マークA】【ボール】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 10個セット ☆ 付出皿 ☆ 唐津椿 突出皿 [ 21.3 x 10.3 x 1.8cm 300g ] | 付出 前菜 アラカルト 人気 おすすめ 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい ギフト プレゼント 引き出物 誕生日 贈り物 贈答品

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ゴールド 無地 繋なし 吸水タイプ

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. Rockport メンズ ゲット Your Kicks Perfed スリップ on オックスフォード, ネイビー, 10.5 M US (海外取寄せ品)