MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

プリーザー Pleaser レディース シューズ・靴 パンプス【Flamingo 801LS】Clear/Black

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ニナ Nina レディース シューズ・靴 サンダル【Garda Slide】Magenta Crystal Satin

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı クイックシルバー メンズ サンダル シューズ Amphibian Plus Sandal Black/Black/Grey’nın ライフストライド レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Dig Flat】Navy PU fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ナイキ メンズ ランニング・ウォーキング シューズ・靴【Nike Zoom Wildhorse 4】Soar/Electro Green/Chlorine Blue

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

■CORSO ROMA 9【コルソ ローマ ノーヴァ】#899-1ルブタンと同じエナメルレザーを使用!イタリア発エナメルシューズ/パテントレザーヒール/パンプス/靴/結婚式やパーティ/入学/卒業/就職に New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ニナ Nina Katty - Black Shine 子供 キッズ シューズ 靴 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Pacific Mountain Shoes 送料無料 Brown Girls' Steppe Jr Water-Resistant WinterSnow Boots yakınlarında, ボントレ BONTRE 厚底キルトタッセルローファー (ボルドー) üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ■DIESEL BLACK GOLD ディーゼル ブラックゴールド メンズ■本革 リアルレザー パンチングレザー ウイングチップ メダリオン レースアップ ドレスシューズ【BRUCE-LL】【日本サイズ25.5~28.0】【ブラウン】die-m-k-72-006

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

チペワ 4インチ モック トゥ ウェッジ オックスフォード CHIPPEWA 4INCH MOC TOE WEDGE OXFORD タン クレイジーホース TAN CRAZYHORSE #1901M42 Eワイズ メンズ シューズ ブーツ 送料無料 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ≪新商品!≫ シマノ アクティブ・サーフシューズ FS-069N ホワイト 26.0cm 【ショップレビューを書いて次回使える送料無料クーポンGET】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine texcy luxe 靴 テクシー リュクス 革靴 紳士靴 メンズ/TU-804 [アシックス メンズ 靴 ビジネスシューズ 日本製 本革 紳士靴 内羽根 ストレートチップ 黒 ブラック 3E 幅広 走れる] olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, [TKG16-0181] UKモリブデンパッキン付汁食缶(目盛付)  24cm‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için プラ リフトアップリッド(2000枚入) S-280-LF φ79.6×H22mm <白>‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir [マンネン17-82] レンゲ 萌黄 54個セット(190円/個) ※受注生産 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! めおと お茶漬けセット 箱入ギフト(ボウル、コップ、箸、箸置、トレイ)×2《送料無料》《ラッピング無料》沖縄、離島は一律550円の送料追加【結婚祝い 記念日】

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ヤマケン 積層オールカラーまな板 4号B 750×380×21 ブルー【まな板】【業務用まな板】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. アズワン アイスバケツ 黒 φ270×190mm4L (1-1729-02)

MAJEST(マジェスト) 円形テーブルクロス 直径230cm 布地 ブラック 無地 繋なし 吸水タイプ

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ★送料無料★WOLVERINE◆WOLVERINE/ウルヴァリン/ブーツ/US9/BRW【中古】【シューズ】