代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【アウトレット】エンチャンテッド enchanted サイドカットストラップパンプス (ブラック)

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ナイキ メンズ シューズ・靴 スニーカー【Nike Sock Dart】Black/Volt/Black

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı アグ アイ ハート ベル スリッポン 1006200 UGG I HEART BELLE 【ポイント最大36倍!大感謝祭セール】’nın アン クライン レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Ovi】Light Pink Leather fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アレグリア レディース シューズ・靴 ブーツ【Nanook】Winter Garden

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

エコー レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Shape 75 Sleek Ankle Boot Black/Black Calf Nubuck/Cow Nubuck New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ライフストライド レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Ravish Dark Grey Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ツンドラブーツ Tundra Boots Gayle yakınlarında, ベッティー ミュラー レディース シューズ・靴 ブーツ【Ann Marino by Bettye Muller Awesome Move Round Toe Synthetic Black Bootie】Black üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 【ポイント5倍】【50%OFF】【半額】エコー ECCO  ニットスニーカー 860503-59696 INTRINSIC2【送料無料】【セール】【アウトレット】【目玉商品】【大特価】(12/21(木)1:59までP5倍)

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

コールハーン レディース シューズ・靴 ヒール【Elsie Cap Toe Wedge II】Maple Sugar/Patent serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer スエード調パンプス/コメックス(COMEX)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【プリーザー サンダル/PleaserUSA】【送料無料】ウェッジサンダル/厚底サンダル/2種類スタッズのTストラップウェッジサンダル(ヒール6 1/2インチ)/品番beau-620【テイストセクシー】【セクシーヒール】 ハロウィン衣装 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, LOLA CRUZ レディース Footwear 送料無料 Black Sandals‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ★送料無料★RED WING◆ブーツ/--/BRW/レザー/キズ有/CLASSIC WORK クラシックワーク /【中古】【シューズ】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir バイカラーフリルレザーサンダル 本革サンダル ハンドメイドシューズ 靴通販 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! BCB ジェネレーション レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Faroh Embellished Flat Sandals】Multiple Colors

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

手彫物相型 1ツ取り (サクラ材)  扇 (野菜抜き型)(鍋料理)(和食)(業務用) (水まわり用品 蔵元屋) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【ワイングラス】【セット】【RIEDEL・リーデル(リーデルヴィティス)】【ロゼ・赤ワイン・白ワイン】リースリング403/15(490cc)(入数:2)(EBM17-1)(1622-02)

代引き不可 サーモス ステンレスエアーポット TAH-3000 ステンレスブラック 送料無料

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. アディダス スタンスミス adidas originals スニーカー STAN SMITH メンズ レディース BZ0461 靴 ホワイト [179]