Sokak Modası – Chinatown, Manhattan – Messiah Ross

Messiah Ross

Örümcek hisli blog yazarı Güney Cüceloğlu’ndan herkese merhaba!

Dondurucu soğuk bir Cumartesi günü, Manhattan‘ın Çin Mahallesi‘nde hızlı adımlarla yürürken örümcek hislerim, yanımdan fotoğraflamam gereken birisinin geçtiğini söyledi.

Soğuğun getirdiği bir tembellikle hislerime aldırış etmeyip 10-15 adım kadar yürüdükten sonra ani bir U dönüş ile depara kalktım ve adının Messiah Ross olduğunu öğrendiğim kurbanımın omuzuna 3 defa tıkırdattım.

Kısacık bir tanışma faslının ardından kendisine bir fotoğraf günlüğüm olduğunu, tarzını ve aksesuvarlarını çok beğendiğimi, uygun bulursa fotoğraflarını çekip, kendisine de göndermek şartıyla yayınlamak istediğimi söyledim.

İşte karşınızda Peter Griffin tişörtü, hayatımda gördüğüm en güzel Iphone kılıfı ve birbirinden ilginç aksesuvarların harika uyumuyla Messiah Ross.

Messiah Ross

Messiah Ross

Messiah Ross

Messiah Ross

Messiah Ross

Not: Messiah ile daha farklı fotoğraflar çekmek üzere sözleştik. New York Sokak Modası serisinin bir önceki fotoğrafını görmek için resme tıklayın:

new york sokak modasi

Sokak Modası – Chinatown, Manhattan – Messiah Ross” için bir yorum

  1. Merhaba,
    blogunuz içerik ve anlatım şekli bakımında harika. Fotoğraf sayısı artsaydı mesela daha mı fazla mutlu olurdum ne:) Olsun her haliyle bloglar iyi ki varlar.

Bir Cevap Yazın