5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ナインウェスト レディース ヒール シューズ Tatiana Medium Grey Multi/Black Pony

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ワコール サクセスウォーク Wacoal 【リクルート ビジネスパンプス 黒】 【EE】ポインテッドトゥ・スエードデザインパンプス[7cm ヒール](22~24.5cm)WIN748 【wcl-sucp】

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ミネトンカ MINNETONKA メンズ モカシン ムースハイド ウィークエンド MOOSEHIDE WEEKEND MOC MENS’nın PRADA / プラダ【メンズ】 【靴・シューズ】【サイズ:5 1/2(24cm位)】【中古】 【送料無料】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) クラークス レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Sillian Jetay】Black Perf Microfiber

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

カルバンクライン レディース シューズ・靴 ヒール【Patsi】Black Snake Print Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ソルドス レディース スニーカー シューズ Biarritz Sneaker Sand Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden バーニーメブ レディース スニーカー シューズ Mid Axis Black yakınlarında, ニュールック レディース シューズ・靴 スニーカー【New Look Brocade Lace Up Trainer】Pink pattern üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 大感謝祭限定 最大50%OFF&ポイント2倍 パンプス レディース レディース靴 Rechercher ルシェルシェ 大粒ビジュー ポインテッドトゥ エナメル ホワイト 靴

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ナインウェスト レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Vernell Ankle Strap Sandal】Black/Black Synthetic serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 【中古】【mens】【シューズ】【値下】NIKE (ナイキ) ハイカットスニーカー レッド×ベージュ サイズ:27.5 JORDAN MELO M12 Gym Red 827176-696 参考価格21.600円(税込)【170915】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ベルナルド レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Miami】Cork/Cork olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【Bump N' GRIND(バンプ アンド グラインド)】神戸発信!有機的なストレートチップの牛革ビジネスシューズ(ダブルモンク)・BG2800(ブラック)【楽ギフ_包装】/メンズ 靴‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ディール スタッグス Deer Stags メンズ シューズ・靴 ビジネスシューズ【Cade Oxford】Luggage‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir オリバーテ メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Narivo】Brown Yellow Pullup bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Rockport メンズ シティ Stride キャップ Toe オックスフォード, ブラック, 10.5 M US (海外取寄せ品)

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【送料無料&全品P5倍】 BK フル ステムウェアラック36仕切 S-36-235 【商品コード】4963000 ★税抜5000円以上で送料無料★激安祭 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. サワラ・竹 飾桶<クリアー> 小判型 42104 421046

5個セット 越前漆器 [A]隅切会席布目盆 銀朱塗尺1寸 [ 33 x 33 x 1.7cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. スティーブマデン Steve Madden Lanister