EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

≪'16年7月新商品!≫ シマノ ドライシールド・ラジアルスパイク フィットシューズ HW FS-083P ブラック 24.0cm 【ショップレビューを書いて次回使える送料無料クーポンGET】

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. クラークス メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Newkirk Plain】Mahogany Leather

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı スーパーフィート Superfeet Lora’nın アラ レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Barb】Grey Metallic Suede fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アラ レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Christine】Black Suede

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ドクターショール Dr. Scholl's Disperse New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

MEPHISTO(メフィスト)レディース MEPHISTO SEVERINE 7974 CHIANTI 靴【送料無料(沖縄/離島除く)】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【取り寄せ】プリーザー・品番:SKY-309LG/ホログラムグリッターサンダル/ブルー/青/厚底靴/美脚/大きいサイズ/フェティッシュ/超厚底サンダル/ピンヒール/女装/超厚底/ハイヒール yakınlarında, デューン レディース シューズ・靴 サンダル【Dune LILL Laser Cut Leather Flat Sandal】Gold leather üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 【20%オフ セール】 EMMA GO エマ ゴー レースアップシューズ レオパード レザー ハラコ ポインテッドドゥ レディース 17068 shoes flat 35/36/37/38/

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

マスク serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer イージー スピリット レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Kristina】Natural Leather… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【取り寄せ】プリーザー・品番:FLAMINGO-809厚底フラミンゴサンダル/ローズゴールド/美脚/大きいサイズ/フェティッシュ/厚底サンダル/20cmヒール olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 伝統工芸士作漆磨カップぐい呑みダブル 内金メッキ 黒 彩 SCW-GK601‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【送料込み】_6個セット ショットツヴィーゼル ショットグラス ピュア オールドファッション 13oz 389ml 【05P05Sep15】【RCP】【グラス/食器】【バー/カクテル】 沖縄/離島送料別‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【まとめ買い】【シリコン雑貨】  SAKURA  (サクラ) 【80点】seiji『FS』 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ヤマケン 積層プラスチックまな板 7号 900×450×30【まな板】【業務用まな板】

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

フリーピープル 靴 シューズ ブーツ レディース グレー Free People Winding Road Heel Boot serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【即納】PALLADIUM パラディウム スニーカー メンズ・レディース Pallaville Puddle Lite パラビル パドルライト グレー (75611-082 FW17)【コンビニ受取対応商品】

EBM 18-8 寸胴型 スープ取りザル 30cm用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ボエモス / BOEMOS メンズ ブーツ / サイドジップ ブーツ 正規品 ボエモス 最旬メンズ スエード ブーツ ナッツブラウン 4466-VIVEL DATE