5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ミズノ MIZUNO - <レディース>セレクト420 54 オレンジ B1GH1465 SELECT420 orange パンプス PUMPS

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. (取寄)VANS(バンズ) スニーカー オーセンティック ロー プロ ユニセックス メンズ レディース VANS Unisex Authentic Lo Pro (Shadow Stripe) True White/True White

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ユニオンベイ レディース サンダル シューズ Emma3-U Silver’nın Shoes 送料無料 FaithBlockCourts fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Chinese Laundry レディース SHOES 送料無料 Brown Faze Pointed Toe Synthetic Knee High Boot

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

サンドロ・モスコローニ メンズ サンダル シューズ Sandro Moscoloni 'Berwyn' Venetian Loafer Tan New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Fly London レディース Smart Shoes 送料無料 Green / Silver FUSIE Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Roan メンズ シューズ 靴 送料無料 Tan Greenland Crown Boot yakınlarında, スティーブン レディース スリッポン・ローファー シューズ Natural Comfort - Charm Natural Multi üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… AtlanticSTARS アトランティックスターズ メンズ スニーカー イタリア シューズ 靴 ANTARES ANG 49N/グレー サイズ:40~45

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

asahi アサヒシューズ TDY39-46 AF3946 靴 シューズ 婦人靴 レディースウォーキングシューズ 女性普段 軽量 快適靴 レディース ウィメンズ 女性 婦人大人用 激安格安バーゲンセール特価企画 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ハッシュパピー レディース シューズ・靴 スニーカー【Dasher Mardie Sneaker】Ivory… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine KIOMI キオミ レディース シューズ 靴 送料無料 black Classic heels - black olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Christian Dior / クリスチャン ディオール【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:35 1/2(22.5cm)】【中古】 【送料無料】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için マイケルアントニオ レディース サンダル シューズ Sharyl-Sue Cognac Microfiber‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir カスタネール Castaner レディース シューズ・靴 サンダル【Washed Canvas Crisscross Wedge Espadrilles】Nude bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【HAWKINS】 ホーキンス ビジネスシューズ ワイチップ 2402 SP14 NERO

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

税込5400円以上送料無料!12月21日まで_ミソノ スウェーデン鋼 洋出刃24cm No152 (調理 製菓道具 まんまる堂) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 237K-4 丸型二重中蓋式食缶16L 中蓋アルミ

5000円以上送料無料 ホワイト ティーポット 850ml (300108)【48個セット】 R-021 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 急須・ポット・鉄瓶 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. フルヤ FURUYA ショートブーツ(ダークブラウン)