VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【SALE/セール】CARNET study POE / チャンキーヒールミュール / ハンドメイド 手作り 日本製 / オープントゥサンダル / PO-737-1702【レディース・靴】【CARNET/カルネ】

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 10.5 (28.5) BLACK/ METALLIC GOLD-WHITE【NIKE [ナイキ] AIR JORDAN 1 RETRO HIGH エアー ジョーダン 1 レトロ ハイ】332550 026

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı マイケル コース レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Marta Flat】Black Smooth Calf’nın ドクター ショール レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Allow】Black Leopard Pony Hair fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) [公式ストア特典・修理無料対応]atelier brugge (アトリエブルージュ)キルト付きメダリオンマニッシュシューズ ブラック【返品交換無料】【送料無料】【黒】【ヒール2cm】【本革】【日本製】【あす楽対応】【シューズ】

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ディーシー レディース スニーカー シューズ Rebound Hi W Desert New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ボーン born under armour アンダーアーマー threadborne fortis レディース スニーカー レディース靴 靴 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden エッグシューズ ビジネスシューズ レースアップシューズ ストレートチップ ビジカジ 本革 国産 M260421-16 yakınlarında, ドクター・ショール レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Dixie - Original Collection Black Leather üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… BIBI LOU レディース Footwear 送料無料 Black Ankle boot

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ASICS Tiger GEL-LYTE (RED/BLACK)(アシックス タイガー ゲル-ライト スリー)【ランニング】【ユニセックス】【スニーカー】【ストリート】【16FA-I】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ECCO エコー 283013 ブラック (レディース)快適な履き心地のレースアップシューズ天然皮革コンフォートシューズ「靴」… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ジェイレニー レディース シューズ・靴 ヒール【Garbi】Black/Black olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, アンリーフ UnReef リボンモチーフスクエアトゥパンプス (ベージュ)‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için トロッターズ レディース パンプス シューズ Trotters 'Pella' Slingback Pump Nude Glazed‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 取寄せ靴 送料無料 ラインストーン付きアンクルベルト&ストラップ 薄厚底サンダル 11.5cmピンヒール 黒ブラックヌバック Pleaserプリーザー 大きいサイズあり イベント 仮装 女装 男装 パーティ- LGBTファッション bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Matisse マティス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Matisse マティス Jules - Natural

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

シャンパングラス6個セット LS101-34-C9 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. [マンネン17-82] レンゲ 溜 54個セット(190円/個) ※受注生産

VitaCraft Oregon(ビタクラフト オレゴン) 両手ナベ 24cm 8673  【ab-2402bu】【送料無料】

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ■送料無料■▼NewBalance▼ニューバランス MW585WB2E WALKING TOWN WALKING (ウッドブラウン)[シリーズ:アウトドア・ウォーキングシューズ]年度:11FW[ワイズ:2E(6-10)]【RCP】