MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ペニー ラヴズ ケニー Penny Loves Kenny レディース シューズ・靴 フラット【Aaron II Dress Flat】Royal Blue Velvet

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. コールハーン 靴 シューズ ブーツ メンズ ブラック Cole Haan Watson Chukka II

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ★送料無料★Atlantic STARS◆ローカットスニーカー/40/BRD/SIRIUS BPB 64N/箱付【中古】【シューズ】’nın シービーズ メンズ スニーカー シューズ Hawthorne Cordies Varsity Pecan fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) チューカ 靴 シューズ ブーツ レディース ブラック Chooka Audrey

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

THOROGOOD 6 MOC TOE WORK BOOTS BROWN 814-4203 LEATHERソログッド 6インチ モックトゥ ワークブーツ ブラウン 本革メンズ レザーブーツ ハンティングブーツ オイルプルアップ ブランド New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【ポイント10倍】 GERALD Work ジェラルドワーク アメリカ的ワークの大本命スタイル! プレッピーに決まるザ・ポストマンシューズ Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ディール スタッグス Deer Stags メンズ シューズ・靴 ビジネスシューズ【Cade Oxford】Luggage yakınlarında, Lucky Brand ラッキーブランド レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Lucky Brand ラッキーブランド Tafia - Caf? üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… Palladium Pallabrouse Burnished 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ミッドセンチュリーティーサービススージークーパーティーポットカップミルクmid century tea service susie cooper katina teapot cups saucers milk sugar 1955 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer [CTV01012] KB-745E・733R用タンザク盤 1.2×3.0 4905001249945【送料無料】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【代引手数料無料】その他 460ソリッド型シェルフプレートキット DKY6404 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 雑菌から守る抗菌日立ラップ30cm×20m 【60個セット】 39-216‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【エントリーでポイント10倍】RFW アールエフダブリュー BAGEL MID VELOUR ベーグル ミッド ベロア カーキ R1132032【DEAL】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir アディダス メンズ スニーカー シューズ Mana Bounce 2 - Aramis Grey/Core Black/Iron Metallic bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! バフィン Baffin Iceland

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

KISSA suport キサスポーツ ラウンドトゥ パンプス KS8125-203 ベージュ 生地 ゴムベルト ウェッジ ミドルヒール レディース 靴 お取り寄せ商品 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. スプレンディッド 靴 シューズ ブーツ レディース マルチ Splendid Hamptyn

MAJEST(マジェスト) テーブルクロス 正方形230cmx230cm 布地 ブラウン 無地 繋なし 吸水タイプ

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 【ポイント10倍!12/21 (木)12:59迄】 ウイングチップブーツ 本革 メンズ タンクソール レースアップブーツ YOSUKE U.S.A ヨースケ ウィングチップ 【あす楽対応】 ※(予約)は3営業日内に発送