【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ペレモーダ レディース ヒール シューズ Deja Lipstick Suede

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【全国送料無料】ムーンスター Vステップ 05 婦人用 / 22.0cm ブラック【ポイントアップ中】

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı グッチ Gucci サンダル #36 1/2 レディース ビット金具 ブラック×ベージュ スエード×ストロー 人気 セール 【中古】 T2813’nın 【★ポイント5倍 20日23:59迄】 ドクター マーチン Dr Martens DRENCH 8-EYE BOOT fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) REGAL(リーガル) メンズ 【防水】ビジネスシューズ 36HRBB ブラック

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

Gola レディース Trainers 送料無料 Silver COASTER METALLIC New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ヘッドオーバーヒールズ レディース シューズ・靴 パンプス【Allessia Platform Court Shoes】rose Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden アディダス Xplr J BY9880 ユニバーサル 夏 キッズ 靴 [Adidas Xplr J BY9880 universal summer kids shoes]【楽天海外直送】 yakınlarında, ナイキ プロ Nike Vapor Untouchable Pro üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ブルックス メンズ スニーカー シューズ Men's Brooks Launch 3 Black/White

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Reebok プロ Workhorse ATF メンズ Football シューズ サイズ US 16, レギュラー ワイド, カラー ブラック/ホワイト/シルバー (海外取寄せ品) serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ボーン レディース サンダル シューズ Mai Fire Red… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ナインウェスト レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Gemily】Black Suede olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Skechers USA メンズ Holdren Volsent Chukka ブーツ,Light ブラウン,11 M US (海外取寄せ品)‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için レーバン レーバン ステムウェアラック ハーフサイズ H8-193-S‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 5個セット 正角皿 織部伊吹7.0正角皿 [ 21 x 21 x 2.5cm ] | 角 角皿 スクエア 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい ギフト プレゼント 引き出物 内祝い 結婚祝い 誕生日 贈り物 贈答品 おすすめ bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! UK18-8菊渕丸スープチューリン メイチョー

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

DANIELE LEPORI ダニエルレポリ ハンドソーンウェルテッド製法 コインローファー レザー スニーカー 214T / ブラック【返品不可】 214t-black serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ジョルジオブルティーニ Giorgio Brutini Morty

【送料無料】【オスター Hali 汽船 は コンロ 用 、 ステンレス 鋼 ふた 付け セット】 b01bovfhb0

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ブルックス レディース スニーカー シューズ Brooks Women's Ghost 9 Running Shoes BlueSilverLime