【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Natalia Moreno(ナタリアモレノ) レディース カバードサボサンダル 1806 ホワイト

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【あす楽】リーガル REGAL 靴 52MR デッキシューズ レザー メンズ モカシン カジュアルシューズ 52MR

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı TORY BURCH / トリーバーチ【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:6(22.5cm位)】【中古】 【送料無料】’nın NIKE ナイキ ダンク スニーカー DUNK HI BLACK PATENT ダンク ハイ 630383-013 ブラック メンズ 【zzi】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 正規取扱店 Chubasco(チュバスコ) CENTENARIO センテナリオ VAQUETA CHEDRON

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

Franco Sarto レディース ローファー シューズ 送料無料 Silver Metallic Liqu Hudley New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【足元にマニッシュな魅力が◎】ベルト付サイドゴアブーツ/ナファン(na : fan)【dl】0101marui Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【送料無料!】激安! リーガル F09J シルバー 銀パール、ネイビー 紺パール、ブラック 黒の3色 REGAL レディース 女性用 日本製 ソフトパンプス 靴 22.5-24.5cm yakınlarında, 【新入荷】VANS ヴァンズ バンズLAMPIN ランピン(2-TONE SUEDE)TRUEWHITE(2トーンスエード トゥルーホワイト)メンズ レディース 靴 ローカット スニーカー 白 黒 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… アディダス レディース スニーカー シューズ adidas Flashback Winter Sneaker (Women) Grey/ White

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

n【SALE★対象外】【送料無料】Carmen Salas カルメンサラス レザーパントゥフル フラットシューズ NISION 【RCP】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer LOUIS VUITTON / ルイヴィトン【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:36 1/2(23cm位)】【中古】 【送料無料】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Onex オネックス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Onex オネックス Sweet - Silver Leather olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ドッカーズ Dockers Amalfi 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 青木刃物製作所 堺孝行 日本鋼(ツバ付)洋出刃21cm 1個‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【最大500円offクーポン 12/15 10:00~12/20 9:59】 【送料無料】 シリコン加工 貝形マドレーヌ型 天板 小(36ケ取) 【千代田金属工業: キッチン用品 調理用具・器具 お菓子作りアイテム】【CHIYODA KINZOKU INDUSTRY】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 約80×270cm(アクア(R) 吸水速乾キッチンマット)

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

PE にぎり寿司 押し型 小 20ヶ取 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. All-Clad オールクラッド ノンスティック 28cmスクエアグリル 四角いグリルパン HA1 シリーズ

【送料無料】漆磨漆磨二重ストレートカップ 黒 075-08B

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ★送料無料★visvim◆ブーツ/US7/CML/スウェード【中古】【シューズ】