愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【[キーン] KEEN kids Kootenay WP kids Kootenay WP 1013546 (Magnet/Koi/13.5)】 b00rm1v6to

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ★送料無料(一部離島は除く)★Tストラップスクエアトゥーレザーパンプス 本革パンプス ハンドメイドシューズ 靴通販

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı サッカニー メンズ シューズ・靴 スニーカー【Triumph ISO 3】White/Black/Citron’nın ナイキ NIKE SKATEBOARDING JANOSKI STEFAN HYPERFEEL fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Sanita レディース サンダル ミュール シューズ 靴 送料無料 Brown CHRISSY OPEN

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ナンブッシュ メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Newton Cap Toe Monk Strap】Brown New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

スケッチャーズパフォーマンス エリート SKECHERS Performance Elite V.3 LX Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Zign Shoes 送料無料 cognac Sandals - dobry yakınlarında, El Naturalista レディース Flat Shoes 送料無料 Brown EL VIAJERO üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… Shoes 送料無料 QupidStrappyPlatformSandal

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

KLEMAN(クレマン) DANON serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ケープクロッグス Cape Clogs レディース シューズ・靴 クロッグ【Solids】Brown Nubuck… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ディーノドラーギ/DINO DRAGHI新作レザーウイングチップビジネスシューズP1490 NERO/ブラック olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, イタリア名門美品*ポールスミス*本革/チロリアンシューズ27.0暗茶◆7L56【中古】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 訳あり品 アグ W ベーリーボタン 5803 女性用 濃茶チョコレート 22.0cm US5.0 UGG AUSTRALIA W BAILEY BUTTON CHOCOLATE レディース ムートン ブーツ シープスキン レザー 本革 天然皮革 (ug054)‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ヒーリーズ Heelys Propel 2.0 (Little Kid/Big Kid/Adult) bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! イング ing パンプスING0493 (ブラック)

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

Reebok クラブ C 85 10.0 (海外取寄せ品) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【Calzanor】カルザノール・メッシュ&スウェード・ミュール/送料無料/エスパドリーユ/プラットホーム/厚底/バックストラップ/ウェッジヒール/グリーン/レザー/本革/レディース/可愛い/大人/

愛宕山工業 鍛冶屋鉄板 ワイド  【ab-9224aq】【送料無料】

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ハーブ herb 本革 アウトステッチ ベルトデザイン ショートブーツ (ダークグリーン)