5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【送料無料】エアソール付き山羊革ソフトシューズ ブラック 25.0cm( ブラック 黒 )

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. glitter エーシーデザイン バイ アルファキュービック ALPHA CUBIC 本革ロングブーツ (ブラック)

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı コールハーン レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Grant Escape】Black Leather’nın [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までモード エ ジャコモ カリーノ MODE ET JACOMO carino 【全天候対応】ポインテッドトゥ切替サテンパンプス (ベージュキジ) fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) コンポジションスポーツ COMPOSITION SPORTS コンフォートパンプス (ブラック)

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

大感謝祭限定 最大50%OFF&ポイント2倍 期間限定 ビジネスシューズ メンズ ブーツ・シューズ [日本製] 本革 ベルトタイプ MADE IN JAPAN 靴 紳士靴 スーツ ビジネス 紳士 フォーマル 冠婚葬祭 就活 就職活動 リクルート ※fu New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

コロンビア スリップ Columbia Heavenly Slip II Omni-Heat Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden クラークス レディース シューズ・靴 ヒール【Rosalyn Belle】Navy Leather yakınlarında, カルバンクライン レディース シューズ・靴 ヒール【Georgie】Cocoon Patent üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… イージー スピリット レディース シューズ・靴 ヒール【Dellina】Gold Fabric

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【中古】【mens】【シューズ】CHURCHS (チャーチ) ローファー ブラウン サイズ:7 1/2【171208】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ソフトウォーク SoftWalk レディース シューズ・靴 サンダル【Abby】Black Full Grain Nappa Soft Leather… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ソレル レディース サンダル シューズ Addington Mule Black olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, スティーブ マデン メンズ ドレスシューズ シューズ Zilo Brown‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için [AEK4816] エコクリーン TKG PRO カラー牛刀 27cm グリーン 4905001539930【送料無料】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【 薄刃 菜切包丁 】 抗菌カラー庖丁 菜切包丁[両刃] 18cm MNK-180 ブラウン bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 土佐刃物 包丁 黒打ち 出刃包丁 青鋼 1号 195mm

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

5個セット ボウル クレセントシリーズ 31cmセロリ [31.7 x 13.8 x 3.8Hcm] | ボウル ボール 鉢 はち 人気 おすすめ 食器 洋食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい ギフト プレゼント 引き出物 誕生日 贈り物 贈答品 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【 鎌型薄刃包丁 】 SA佐文 青鋼 21cm[片刃] 【20P05Dec15】 メイチョー

5個セット 和陶オープン ゆず天目 ダルマソース入(大) [ 4.4 x 11.5cm ・ 340cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. プーマ PUMA 送料無料 メンズ スニーカー 359375 01 STATES×SWASH WTA ステイツ ローカット カジュアル リミテッド 限定モデル アニマル柄 evid 【s12】