5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ROYAL DIADORA HERITAGE ディアドラ ヘリテージ スニーカー 170569 (1029-0005) TRIDENT C DYED BROGUE メンズ シューズ 靴 お取り寄せ商品

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. アシックス ASICS GEL-Nimbus? 19

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı NIKE LUNAREPIC LOW FLYKNIT 2 BLACK/WHITE-ANTHRACITEナイキ ルナエピック ロー フライニット 2 黒白’nın ディアドラ メンズ スニーカー シューズ Game Weave Bianco fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) オルカイ ヌバック OluKai Nohea Nubuck

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

AMATA レディース Footwear 送料無料 Rust Pump New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

[エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月20日23:59まで 送料無料 アシックスタイガー ASICS TIGER スニーカー ゲル ライト V ブルー×ブルー 他全2色ASICS TIGER GEL-LYTE V H7K2N 4949 9090スニーカー 靴 スポーツ トレーニングメンズ レディース Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden パンプス 痛くない ぺたんこ 歩きやすい レディース カッター クラシック ワグ WAG 2911 ブラック yakınlarında, Sergio rossi / セルジオロッシ【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:38(24.5cm位)】【中古】 【送料無料】 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… チャイニーズランドリー ロンダ Chinese Laundry Rhonda

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

FitFlop サンダル フィットフロップ BON PATENT ボン 3カラー パテントレザー エナメル 309 レディース serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer Reebok ZigPulse LE Ref シューズ メンズ バスケットボール 12 ブラック-ブラック-マット (海外取寄せ品)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 割箸 アスペン元禄 18cm (1ケース5000膳入)【はし】【箸】【割り箸】【業務用】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【まとめ買い10個セット品】和食器 風船 蓋付珍味 35H100-04 まごころ第35集 【キャンセル/返品不可】【厨房館】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 和食器 ト235-016 白刷毛土灰釉どら鉢 【キャンセル/返品不可】【ECJ】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir マルゼン 調理台・スノコ板付(304ブリームシリーズ) BWX-044【業務用作業台】【作業台ステンレス】【ステンレス台】【業務用収納台】【ワークテーブル】【厨房用作業台】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 遠藤商事 SAシャトレ 小判グラタンセット 12-PB200-40 白 NSY212 【ポイント10倍】

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ITALY製 Bruno Magli ブルーノマリ ビットローファー 黒 26,5cm【中古】 【高級品】 【ブーツ】 【メンズ】 【靴】  【全国送料無料】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ソフトウォーク レディース ヒール シューズ Irish II Black Professional Leather

5000円以上送料無料 ホワイト グラタン皿 (700359)【48個セット】 R-058 生活用品・インテリア・雑貨 キッチン・食器 その他のキッチン・食器 レビュー投稿で次回使える2000円クーポン全員にプレゼント

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. カンペール レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Micro - K200116】Medium Grey