F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【Supra メンズ】 b073h9j916

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. FABIO RUSCONI【ファビオ・ルスコーニ】S-3428 NATUR/LEATHER PUMPS[レザースクエアトゥフラットパンプス]

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı リーガルウォーカーREGAL WALKER 送料無料 ビジネスシューズ メンズ 102W 3E 大きいサイズ 紳士靴 フレッシャーズ リクルート ブラック evid’nın Osiris メンズ Protocol (H-Street) ブラック/H-Street/トニー Mag シューズ (海外取寄せ品) fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 【STEFANO GAMBA】イタリアより☆メンズ☆パンチングレザースニーカー/15SS、ヒール3cm

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

デューン メンズ シューズ・靴 ドライビングシューズ【Dune Blake Driving Shoes In Black Leather】Black New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

PLDM by Palladium レディース Flat Shoes 送料無料 Grey LOVELL CASH Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden IE030 Safety Boots / IE030 セーフティブーツ yakınlarında, ウミ Umi Morie J - Pink Multi Leather 子供 キッズ シューズ 靴 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ニュールック レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【New Look Wide Fit Patent Fringe Loafer】Black

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【Aランク】【約22cm】 DSQUARED2 ディースクエアード レザーサンダル 【レディース】【中古】【82】▼ serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ナチュラライザー レディース シューズ・靴 ヒール【Odellia】Navy Floral Printed Snake… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ボラティル レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Steadfast】Cognac olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ベルニー メイヴ レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Atlantis】Light Gold‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ソログッド THOROGOOD 6 MOC TOE814-4200 HANTING BOOTSソログッド ハンティング ブーツオイルド レザー ブラウン 茶D EE ワイズ 【送料無料】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir DC メンズ Tonik スケート シューズ,ブラック,13 M US (海外取寄せ品) bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【中古】【mens】【シューズ】NIKE (ナイキ) スニーカー グレー サイズ:28 749766-017 AIR MAX 95 ESSENTIAL【170926】

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

Giorgio Brutini ジョルジオブルティニ メンズ 男性用 シューズ 靴 オックスフォード 紳士靴 通勤靴 Giorgio Brutini ジョルジオブルティニ Sheppard - Black serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. Fila Leverage 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ

F883-6W 簡換ボーイかぶせて簡単レンジフード用フィルター6枚入×12パック

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. Geox ジオックス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Geox ジオックス WJALEAH4 - Smoke Grey/Off-White