AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

クリスチャンルブタン パンプス NEW SIMPLE PUMP 120 PATENT CALF 20 カラーNUDE 表記サイス゛37(約24cm)【中古】

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Clarks レディース SHOES 送料無料 Grey Agean Cool Women Open-Toe Suede Gray Slingback Sandal

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı 【Via madras(ビア マドラス)】グッドイヤーウェルト製法の牛革ドレスシューズ(変形スワールモカ)・VS305(ブラック)/メンズ 靴’nın 【交換送料無料!】 トップセブン 靴 メンズ カジュアルシューズ TOP SEVEN TS-2901 メンズ ドライビングシューズ 靴 トップセブン【QGQG-28nhc】●【あす楽対応】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) VICINI TAPEET レディース Footwear 送料無料 White Ankle boot

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

スペリー レディース スニーカー シューズ Fathom Black New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ナイキ メンズ スニーカー シューズ Nike Men's Air Max Prime SL Shoes Sequoia Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden アリアト レディース スリッポン・ローファー シューズ Cruiser Navy Eclipse Suede/Blue Zebra Print yakınlarında, ジーエイチ バス G.H. Bass & Co. レディース シューズ・靴 ローファー【Libby Weejuns Penny Loafer】Cloud Grey Butter Soft Leather üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… バーニーメブ レディース スリッポン・ローファー シューズ TW40 Black

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

VANS [バンズ] ERA 95 REISSUE [エラ 95 リイシュー] 50th ANNIVERSARY [50周年記念モデル] STV/マルチカラー 【あす楽対応】【楽ギフ_包装】【あす楽_土曜営業】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ファンタズマ Funtasma レディース シューズ・靴 パンプス【Kiki 350】White Stretch Patent… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【中古】NIKE/ナイキ 304401-106 AIR JORDAN 6 RETROスニーカー サイズ:28.5cm カラー:ブルー×ホワイト olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ムーンスター ワールドマーチ プライド レディース ウォーキング WL501PRIDE ネイビー 30km 40Km 長距離のためのウォーキングシューズ MS シューズ‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için シービーズ レディース シューズ・靴 スニーカー【Army Issue Low Wintertide】Elmwood‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir Yellow Box イエローボックス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Yellow Box イエローボックス Katie - Clear bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! [#SH-SKP-302]【送料無料】 【Pleaser】6.75インチハイヒール/ピンヒールレディースサンダル/輸入靴[大きいサイズあり]/clr/blk/16-18/sandal

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【送料無料】お取り寄せ【PLEASERプリーザー】・中厚底サンダル・ミュール★5.5インチ(約14.0cm)・カラーはクリアのみ・9サイズ・ミドルヒール・ミドルプラットフォーム[Pleaser]/レディース靴 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ATD0103 歌舞伎調和庖丁 忠舟 柳刃 24cm 茜 :_

AG 18-8 深型 丸型キッチンポット 30cm (手付) 11030

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. マッデンガール レディース オックスフォード シューズ Bandshe Silver Metal