5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

nike air max sequent 2 ナイキ エアー マックス メンズ メンズ靴 スニーカー 靴

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Soludos レディース スニーカー 靴 送料無料 Sand Biarritz Sneakers

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı SPRINGA レディース Footwear 送料無料 Black Ankle boot’nın 【30NRBC4】【REGAL】【送料無料】【日本製】【雪道対応ソール】アッパー全て本革☆ゴアテックス(r)ファブリクス 幅広3E ローファービジネスシューズ紳士靴 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 【中古】【mens】【シューズ】new balance (ニューバランス) スウェードローカットスニーカー レッド サイズ:27 M998RO USA製【170706】

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

【普段使いに◎ガッチリ外見なのにとっても軽やか】エクストラライトメダリオンシューズ/サヤ(SAYA)【dl】0101marui New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

office andreas suede ankle boots ブーツ スウェード アンクル オフィス スエード 靴 レディース靴 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden プロペット レディース スリッポン・ローファー シューズ Wren Black yakınlarında, ナイキ メンズ スケートボード スポーツ Men's Nike SB Satire Medium Base Grey/Vivid Blue/Black üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… Vaneli レディース ローファー シューズ 送料無料 Black Suede/Pink/Bor Galka

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

◇20%OFF◇2017S/S新作 ファビオルスコーニ FABIO RUSCONIソフトラウンドトゥセンターバックルバブーシュタイプフラットオペラシューズ 3338 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer EMILIO PUCCI / エミリオプッチ【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:36(22.5cm位)】【中古】 【送料無料】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ナチュラライザー レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Yolanda Slip-on Loafer】Black olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, K-スイス メンズ ブリッジポート II ファッション スニーカー, Sandshell/Granite グリーン/White, 11 M US (海外取寄せ品)‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までオックスフォード アンド ダービー Oxford and Derby Oxford and Derby/オックスフォード アンド ダービー 内羽根プレーントゥ (ブラック)‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir リーフ レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Star Cushion】Grey Multi bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ハワイアナス レディース シューズ・靴 ビーチサンダル【Slim Metallic Flip Flops】grey

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【まとめ買い10個セット品】和食器 オ339-066 織部十草八角鉢 【キャンセル/返品不可】【開業プロ】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. [マンネン17-103] 丸煮物椀 フタ 研出 36個セット(310円/個) ※受注生産

5個セット 越前漆器 [A]ケヤキ会席盆 黒天朱 (ノンスリップ加工)尺4寸 [ 42.5 x 30.3 x 1.8cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. アーヌ レディース サンダル シューズ Ahnu Women's Serena Cork Sandal Mesa Taupe