合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

安全靴シモン WS33HiFR 黒長編上靴 女性用

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. キーン KEEN ユニーク スライスフェード 送料無料 メンズ(男性用) サンダル 1014612・1014613・1014614・1014616 UNEEK SLICE FADE カジュアルシューズ アウトドア アクアサンダル レジャー 耐久性 防滑性 保護 evid

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Kensie レディース サンダル 靴 送料無料 black floral fabric Sahar Heeled Sandal’nın 4ホール ノットポイント Uチップ ダービー☆最高級イタリア産の皮革 【ビジネスシューズ/紳士靴/本革靴/皮靴/本革底/ローファー/ボートシューズ/メンズ/Men's/ハンドメイド 】【商品名:lstylehomme No. 3105 ブラウン】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ファッション オーミケンシ 抗菌レザー調スリッパ 10足組・前開き 10835511 ライラック 10足

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

MOMENTI レディース Footwear 送料無料 Lead Loafers New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

NIKE STEFAN JANOSKI FRAGMENTナイキ ステファン ジャノスキー フラッグメント 紺紫 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ウルヴァリン ジェットストリーム トー Wolverine Jetstream Composite Toe yakınlarında, エーエムビー / Amb/ サイドジップ ハイカット レザースニーカー / KIPS / BIANCO ホワイト / 【送料無料】 1000zip-kips-white üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… マーク フィッシャー レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Pagan Penny Loafer】Brown

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

レポート レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Zain】Nude serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ドクターマーチン Dr Martens - 1460Z 8ホールブーツ 白 1460Z 8EYE BOOT white ワークブーツ WORK BOOTS… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ベッツィジョンソン レディース サンダル シューズ Caddy Cognac olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Diu デュウ サンダル シューズ レザーサンダル つま先開き レディース ファッション ナチュラル 春 夏 おしゃれ ◆ 革サンダル 本革 117D1559 送料無料‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【Gianni Russo ジャンニ ルッソ】メンズ レザー ウイングチップ メダリオン シューズ (231) イタリア製 革靴 紳士靴 イタリア製 結婚式 フォーマル 冠婚葬祭【送料無料】【02P05Nov16】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir フローシャイム メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Cleveland Oxford Shoes - Leather, Cap Toe】Cognac bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Bostonian メンズ Dress Shoes 送料無料 Brown Men's Wenham Cap Toe Oxford

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

WK-2(R/B)サイズ : 81×136×20mm入数 : 1600単価 : 8.89円(税抜) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. プロデンジ 半寸胴鍋 33cm<33cm>( キッチンブランチ )

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用 500×250×20mm 101

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. CHANEL シャネル マルチチャーム サンダル ストロー×レザー ピンク size38C