【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【ポイント20倍 12/19 17:00~12/21 16:59まで】【公式】リーボック Reebok フューリーアダプト [FURY ADAPT IT] レディース メンズ BS6166 クラシック シューズ スニーカー 合成繊維 ゴム底

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ステイシー アダムス メンズ シューズ・靴 スニーカー【Naples】Navy

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı マルタジョンソン レディース ヒール シューズ Court Shoes black’nın ケネスコール リアクション Kenneth Cole Reaction Tiny Flex - Chocolate Burnished Leather 子供 キッズ シューズ 靴 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Heelys キッズ 女の子 スニーカー 靴 送料無料 Black/Lilac/Pink/Con Propel 20 (Little Kid/Big Kid/Adult)

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ナチュライザー レディース サンダル シューズ Carah Black Microfiber New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【クーポン最大2000円OFF&ポイント10倍】ニューバランス New balance M990 グレー/ホワイト NC4【DEAL】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden バスク マントラ Vasque Mantra 2.0 yakınlarında, 【全品P10倍】 厚底ブーツ レディース  レースアップブーツ YOSUKE U.S.A ヨースケ 【返品無料対応】【あす楽対応】 ※(予約)とあるものは3営業日内に発送 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… クインクラシコ QueenClassico メンズ ドレスシューズ md102bk ブラック 外羽根キャップトゥ

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

バーニーメブ bernie mev. TW77 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer プロペット Propet Gary… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine アディダス Equipment Support RF BY9623 ユニバーサル 通年 メンズ 靴 [Adidas Equipment Support RF BY9623 universal all year men shoes]【楽天海外直送】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 美品★ナップシューズ★グッドイヤー製法/スチールトゥ/本革サイドジップブーツ28.5黒◆-i61/中古/メンズ‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için NIKE AIR HUARACHE RUN ULTRA GS(ナイキ エア ハラチ ラン ウルトラ GS)BLACK/BLACK【レディース スニーカー】17SU-S‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir イージー スピリット レディース シューズ・靴 スニーカー【Easy Spirit Lehni Round Toe Synthetic Walking Shoe】Silver bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! リーボック CL Nylon Slim Color Rosettecoralchalk M49172 ユニバーサル 通年 レディース 靴 [Reebok CL Nylon Slim Color Rosettecoralchalk M49172 universal all year women shoes]【楽天海外直送】

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ドクター・ショール レディース スリッポン・ローファー シューズ Everett Band - Original Collection Green Leather serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. Eastland メンズ シューズ 靴 送料無料 Grey Loomis Boot

【送料無料】【Artaste 56433 Rain 18/10 Stainless Steel 7 Piece Hostess Set Silver by Artaste】 b01h0ls576

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ウルバリン Wolverine メンズ W02038 Durashock ブーツ, ブラウン, 10.5 M US (海外取寄せ品)