グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Vans Shoes 送料無料 brown UA SK8-HI MTE - High-top trainers - dark earth/seal brown

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. チャコ クラシック Chaco Z/1? Classic

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı GUESS ゲス レディース Footwear 送料無料 Black Pump’nın Aerosoles レディース ヒールシューズ ヒールスニーカー 送料無料 Dark Blue Leather Shore Thing Pumps fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) タイガー メン オニツカタイガー onitsuka tiger men corsair vin gray 靴 スニーカー メンズ靴

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

アディダス ZX Flux W AQ3067 ユニバーサル 夏 レディース 靴 [Adidas ZX Flux W AQ3067 universal summer women shoes]【楽天海外直送】 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Show Story Ladies スカル Rose Print Platform Bone Heel Party Club スカル ゴスロリ ショーストーリー パンプス ヒール【送料無料】【代引不可】【あす楽不可】【05P20Aug16】【0818】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ティキーズ レディース サンダル シューズ Highlighter Bronzer yakınlarında, Roxy ロキシー レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Roxy ロキシー Belen - Black üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… COACH(コーチ) サンダル 36 レディース美品■ 白×ダークグレー×ベージュ レザー【中古】

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ホワイトマウンテン レディース サンダル シューズ Hilt Burgundy Suedette serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer Teva テバ レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Teva テバ Flatform Universal Iridescent - White… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Nocona メンズ SHOES 送料無料 Brown Texas A&M Branded Men B Square Toe Leather Western Boot olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ホワイトマウンテン レディース シューズ・靴【Miso】Light Brown Leather‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ドゥマール シルフォーム キッシェット(円) 48取 S1600(S1600)<48取>【 アドキッチン 】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir DANSK コベンスタイル 両手鍋23cm ホワイト 851833 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! プリンカップPPS88-130サイズ : 88φ×47mm(165cc)入数 : 1500単価 : 13.54円(税抜)

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

FL28836 鉄プレス餃子鍋 42cm serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【業務用】電磁調理器対応鍋寸胴鍋 外輪鍋 キングデンジ 21cm 【送料無料】

グッチーニ エスプレッソカップ 6客セット 2482.0065 50c.c. <レッド>( キッチンブランチ )

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. Skechers メンズ Arcade - Vontae, カジュアル, ブラック (10.5D(M) US) (海外取寄せ品)