★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【pitti ピッティ】【パンプス】ポインテッドトゥローヒールパンプス pd5333【送料無料】

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Supra メンズ Trainers 送料無料 Blue STACKS II

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ケネスコール メンズ ドレスシューズ シューズ House Rules Brown’nın 5ホール パンチング ディテールオックスフォード☆スエード 【ビジネスシューズ/紳士靴/本革靴/皮靴/本革底/ストレートチップ/メダリオン/メンズ/Men's/ハンドメイド 】【商品名:Firenze Atelier 1111-PS グレー、ブラウン、ブラック】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) スエード シングルモンクストラップ シューズ☆最高級イタリア産の皮革 【ビジネスシューズ/紳士靴/本革靴/皮靴/本革底/ローファー/プレーントウ/メンズ/Men's/ハンドメイド 】【商品名:Firenze Atelier 6015-S カーキ、ブラウン、ブラック】

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ウォーキー レディース シューズ・靴 ブーツ【Fast】Black Crash Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

サムエデルマン レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Chandler Saddle Kid Suede Leather Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ナイキ メンズ シューズ・靴 スニーカー【Nike Air Max 90 Ultra 2.0】Wolf Grey/White/Dark Grey/Game Royal yakınlarında, Trotters レディース ローファー シューズ 送料無料 Mocha Leather Gloria üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ≪メーカー取り寄せ商品≫ [アッシュ] ASH INTENSE SLIP ON SNEAKER インテンス スリッポン レザー スニーカー TAUPE #107899-009

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【[ディアドラ] V7000 WEAVE 全2色 メンズ】[返品・交換・キャンセル不可] serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer Ikks キッズ 男の子 シューズ 靴 送料無料 Blue DANIEL… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine サムエデルマン レディース サンダル シューズ Amelia Oatmeal olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ファビオルスコーニ FABIO RUSCONI ラバーソール クロスサンダル DE03コンフォートサンダル スポーツ 厚底 ぺたんこ ビルケンシュトック レディース 幅広 ブラック 黒 23cm 23.5cm 24cm 24.5cm 彼女 妻 女性 人気 レディース シューズ 靴‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için gaimoガイモ正規品エスパドリーユスエードサンダルシルバー・パンプスTEVA‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir アイランドスリッパ ISLAND SLIPPER アルティメイト レディース シューズ サンダル IS-PT202L-BLAC-5 22.0cmブランド ビーチサンダル トングサンダル bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Steve Madden スティーブマデン メンズ 男性用 シューズ 靴 オックスフォード 紳士靴 通勤靴 Steve Madden スティーブマデン Humbel - Light Grey

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ハイマウンテンコーヒーサービスフォームhutschenreuther hohenberg kaffeeservice 6 personen form carolus magnus中古 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. テフロンシート シルパット用 大(660×455)10枚入 【 業務用 】【送料無料】

★送料無料(一部離島は除く)★フリンジアンクルストラップ本革サンダル レザーサンダル ハンドメイドシューズ 靴通販

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. Schutz レディース SHOES 送料無料 Grey Odesa Leather Sandal