ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【最大2000円OFFクーポン配布中】TATAMI by BIRKENSTOCK(タタミ バイ ビルケンシュトック) ADRIA(アドリア) BM861033 ライトブラウン

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Reebok メンズ Cl Lthr ファッション スニーカー, Us-Black/ブラック/Black, 9 M US (海外取寄せ品)

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı スケッチャーズ メンズ シューズ・靴【Zimsey Warmack High Top】White’nın カルバンクライン メンズ ドレスシューズ シューズ Kadon Toffee fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ナイキ メンズ スニーカー シューズ Men's Nike LunarStelos Wolf Grey/Soar/Dark Grey/Black

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

Betty London レディース AnkleBoots 送料無料 Blue FAZIME New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Buffalo レディース Court Shoes 送料無料 Black ZASSO Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden French Connection レディース サンダル 靴 送料無料 Blue / DENIM LATA yakınlarında, 【REGAL(リーガル)】デッキシューズとしてもOK!ドライビングシューズ・(リボン)954R(ブラウン)/メンズ 靴 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ジェフリーキャンベル Jeffrey Campbell スリッポン レディースハラコ レオパード ヒョウ柄 ポインテッドトゥ 新作 セレブ愛用 美脚 レア商品 雑誌掲載 【お買上げ10,800円以上で送料無料!!】

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

★送料無料★クロコ型押しレッドソールレザーパンプス 本革 チャンキーヒール ハンドメイドシューズ 靴通販 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer サルヴァトーレ フェラガモ Ferragamo パンプス #4C レディース リボンモチーフ ライトブラウン スエード 人気 セール 【中古】 T994 .… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【送料無料】【セール】オーナメントオープントゥパンプス小さいサイズ 21.0cm 21.5cm センチ ヒール2cm シンデレラサイズ レディース靴 黒 ブラック olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【送料無料】お取り寄せ【PLEASERプリーザー】・中厚底パンプス★5.5インチ(約14.0cm)・カラーは6色・8サイズ・ミドルヒール・Shoes(シューズ)[Pleaser Day & Night]/レディース靴‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ピンヒール バックストラップ SweetSent ( スウィートセント ) プチスクエァートゥ ハイヒール ストーム バックストラップ パンプス (1638-03113) 予約受付中 送料無料 【送料無料100215】【smtb-k】【w1】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir Harley-Davidson ハーレーダビッドソン レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Harley-Davidson ハーレーダビッドソン Carrillo - Black bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ウルヴァリン Wolverine メンズ シューズ・靴 ブーツ【Julian Chukka Boots - Leather 】Taupe

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

カムラック グラスラック 16仕切 16G 712 クランベリー 【業務用】【送料無料】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 亜鉛引 使い捨て網 正角型(200枚入) S-22【金網】【業務用】

ショット・ツヴィーゼル ライフ オールドファッションタンブラー18oz 525cc 6脚セット 119346 30362[直送品]

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ビルケンシュトック Dundee ダンディー(692071) BIRKENSTOCK (メンズ)*送料無料*【ポイント10倍】 ポイントアップ 12/16 20:00~12/21 1:59