【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

リーフ メンズ シューズ・靴 サンダル【Rover】Black Tan

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Shoes 送料無料 4th&RecklessMultiBuckleSandals

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ソレル アルファ SOREL Alpha Pac? XT’nın MICHAEL MICHAEL KORS レディース Footwear 送料無料 Black Ankle boot fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Adrienne Vittadini レディース シューズ 靴 ブーツ 送料無料 dark grey kid suede Louisa Suede Bootie

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

【お取り寄せ】送料無料【PLEASERプリーザー】内側ファスナー・薄底ブーツ★5インチ(約12.7cm)・カラーはブラック/つや有のみ・10サイズ・ミドルヒール・シングルソールブーツ[Pleaser]/レディース靴 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ワイズY's 箔レザースリッポン シルバー24位【中古】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ピッティ Pitti ストラップパンプス PD4801 (オークメタリック) yakınlarında, フランコサルト レディース シューズ・靴 ヒール【Franchesca】Dark Sandstone Suede üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ナインウェスト レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Raissa】Light Gold Metallic

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Matisse マティス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Matisse マティス Coconuts by Matisse - Essence - Charcoal serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer Rockport メンズ Essential ディテール 防水 スリップ-On Loafer, タン アンティーク レザー, 8.5 M US (海外取寄せ品)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ショット・ツヴィーゼル ライフ タンブラー18oz 539cc 6脚セット 119347 30360 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ムラノ インダクション テフロンセレクト 18-8フライパン 45cm【ステンレスフライパン】【電磁調理器対応】【IH対応】【業務用フライパン】【Murano Induction】【テフロン加工】【業務用】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için CLO モリブデン 半寸胴鍋 36cm (24L)手付 半寸胴 半寸胴鍋 モリブデン 寸胴鍋 業務用寸胴鍋 業務用【ctaaa】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir BK フル ステムウェアラック 9仕切 S-9-155【業務用】【洗浄ラック】【業務用洗浄ラック】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! バケツ 【18-8 バケットII 水切(バスケット付)15L 中目 MSD-1510B】 MSD-1510B 【業務用】【グループA】

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【中古】上棚 幅1500×奥行400×高さ600 【送料無料】【業務用】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. villeroy and boch serengeti oval platter1612villeroy and boch serengeti oval platter 16 12

【送料無料】銅一口ビール5P 074-08B

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. NIKE PG 1 EP(ナイキ PG I EP)BLACK/LIGHT BONE-LIGHT AQUA【メンズ スニーカー】17FA-I