【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ソレル SOREL ブーツ メンズ 男性用 1964 パック ナイロン Dark Fog/Shark(Sorel 1964 PAC NYLON 防水 Boot Boots スノー・ブーツ ウィンター・ブーツ 靴・ブーツ soreru MENS グレー 灰 NM1440-078) ice filed icefield

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. スケッチャーズ Skechers Sparta S R Command 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı メレル メンズ スニーカー シューズ Chameleon Prime Stretch Waterproof Canteen’nın コールハーン レディース スリッポン・ローファー シューズ Pinch Weekender Chili Red fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アルド レディース ブーツ&レインブーツ シューズ keshaa sock heeled ankle boots BONE

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

サヌーク レディース サンダル シューズ Sanuk Women's Poncho Viva Sandal Tan / Citron Poncho New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

JIL SANDER / ジルサンダー【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:37.5(24cm位)】【中古】 【送料無料】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59まで【アウトレット】モード エ ジャコモ メダ MODE ET JACOMO Meda クロスアンクルストラップサンダル (ブルーコンビ) yakınlarında, Ted Baker レディース シューズ 靴 送料無料 black SUSZIE - Pool shoes - black üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ASAHI/アサヒシューズ AF16421 TDY16-42 レディース ゴアテックス 撥水 プレーンパンプス (ブラック/23.0cm/3E)

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

★22cmのみ★【日本製】【美脚】 ヒョウ柄パンプス PUMPS レオパード ハラコ ハイヒール 8.5cm 【送料無料 大きいサイズ 小さいサイズ】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer キーン ウォータープルーフ 防水 Keen Terradora Waterproof… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【送料無料】【セーフティシューズ DIADORA ディアドラ】 ROBIN (ロビン) RB11 【カラー】ホワイト/ホワイト 【サイズ】25.5cm EEE olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【エントリーでポイント10倍】CEBO セボ 704SL ホワイト/ホワイト【FJOM】【DEAL】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ADIDAS SKATEBOARDING SUPERSTAR VULC ADV SKATE SHOES WHITE/BLACK/WHITE アディダスSB ・スケートボーディング・シグネチャー・スニーカー‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir Native Shoes キッズ 女の子 シューズ 靴 送料無料 Bart Yellow Babys Toddlers & Kids Sid Rubber Rain Boots bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Amb Ambassadors アンバサダーズ バイ バージニア AMB メンズMENS ( Ambassadors by Verginia ) アンバサダーズ スニーカー ハイカット レザースニーカー ライトグレー 【正規品】 Ambassadors Amb( アンバサダーズ ) スニーカー

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ミュール サンダル Pleaser プリーザー ADORE-702-2 7” Heel (ado702-2-b-rs) ラインストーン ハイヒール 厚底 レディース 靴 お取り寄せ商品 送料無料 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. Paraboot / パラブーツ【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:23cm位】【中古】 【送料無料】

【送料無料】【IKEA 365?+???Jar with Lid、2qt】 9178890519

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. POLO RALPH LAUREN ポロ ラルフローレン DRAEDEN NV ブルー キッズ 防水 スニーカーブーツ 92404