【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

エアロソールズ レディース シューズ・靴 ヒール【Effortless】Grey Fabric

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ニナ Nina Goldie T - Black Cluster Sequin 子供 キッズ シューズ 靴

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Unisa レディース サンダル 靴 送料無料 White YOLETA’nın 【KATHARINE HAMNETT(キャサリンハムネット)】革底にマッケイ製法のオシャレな脚長ドレスシューズ(スワールモカ)・KH31491(ブラック)/メンズ 靴 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ロータスシンス1759 メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Bishop Formal Brogues】brown

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

イーストランド メンズ シューズ・靴 ブーツ【Seneca】Dark Olive New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

エイソス レディース シューズ・靴 ブーツ【ASOS REGRET Leather Ankle Boot】Black Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【MAX14倍!16日18:00~21日1:59迄】UGG(アグ)シープスキン アンクル丈 クラシック ミニブーツ・5854-2541602【レディース】【JP】 yakınlarında, ファンタスマ Funtasma Clown 20 - Red Yellow PU 子供 キッズ シューズ 靴 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… Etnies Shoes 送料無料 Black Fader Youth Round Toe Synthetic Black Skate Shoe

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

★送料無料(一部離島は除く)★レッドソールラメレザーパンプス 本革パンプス パーティー ドレス ハンドメイドシューズ 靴通販 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 【送料無料】 ウォーキング シューズ レディース LD40IV SW (W) ブロンズ B1GD161856245 (24.5cm) ミズノ [EEE相当 ウィメンズ 女性用 b1gd1618 靴]… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【大人気商品】[日本製] 3E!超軽量!やわらか☆大人のレザースニーカー 【1点】TEITO『FS』 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ソフトスタイル レディース シューズ・靴 ヒール【Calina】Sassafras Vitello/Pearlized Patent‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için スケッチャーズ レディース サンダル シューズ Meditation - Zen Child Grey‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir オニール レディース サンダル シューズ Coastal Black bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Cudas Flatwater 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

アシックス商事 日本製 ビジネスシューズ texcy luxe テクシーリュクス TU-801 ブラック 26.5cm【送料込/送料無料】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. リアルト レディース サンダル シューズ Sunnyside Navy Patent

【送料無料】純銅茶筒・急須セット 343-04B

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 【即納】パトリック スニーカー シュリー PATRICK SULLY TRC 26750【返品送料無料】スニーカ sneaker【コンビニ受取対応商品】