家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

サムエデルマン Sam Edelman Susie 3

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ソレル Sorel メンズ スノー シューズ・靴【Ankeny Boot】Elk/Stout

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Pitillos レディース Court Shoes 送料無料 White ROBERTA’nın ELIANA BUCCI レディース Footwear 送料無料 Dark green Pump fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) スケッチャーズ レディース シューズ・靴 スニーカー【Go Flex Ultra Casual Shoe】Purple

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ハスクバーナ ブーツ テクニカル [ H5753547 ] New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

[#SH-TEEP-07]【送料無料】 【BORDELLO】5.75インチハイヒール/ピンヒールレディース厚底パンプス/輸入靴[大きいサイズあり]/blk/14-16/pumps Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【VANS】 SK8-HI 38 DX ヴァンズ スケートハイ 38 DX VN0A38GFQWP 17HO (ANAHEIM)WHITE yakınlarında, アシックス asics - <レディース>ペダラ 4E ブラック PEDALA black ウォーキングシューズ WAKING SHOES 【smtb-m】 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 2017AWも強烈受注のサボタイプパンプス!!! 【1点】mals『FS』

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【中古】【mens】【シューズ】【値下】adidas (アディダス) ローカットスニーカー グレー×ブラック サイズ:26.5 BB2884【170615】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 使い捨て フードバック 使い捨て 【紙ボックス(200枚入)チャコールパッケージ CP-1】 CP-1/ 165×110×H35 /【業務用】【グループA】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【天満紙器】A-200 ペーパーホーン (白無地) 1500入 2660200 【ケース販売】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【まとめ買い10個セット品】和食器 オ352-076 NEW蓋DON羅先赤5.0ボール 【キャンセル/返品不可】【厨房館】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【業務用】電磁調理器対応鍋寸胴鍋 テーパー付 ソテーパン 27cm キングデンジ 【送料無料】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ROSLE(レズレー) 18-10スープレードル 24012 400cc BLCD4012 【ポイント10倍】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【大感謝祭でポイント最大36倍】キッチンマット 60×300cm【marach】ターコイズ 東リモロッコタイル柄キッチンマット【marach】マラック【代引不可】

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【即納】【返品送料無料】SPINGLE MOVE スピングルムーブ SPM-241 スピングルムーヴ スニーカー スピングル ムーブ Black (SPM241 FW15WINTER)【コンビニ受取対応商品】 shoetime serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. FROM THE GARRET / フロムザガレット ×BBJ GARRET TOGGLE SLIP-ON スリッポン ブラウンズビーチ スニーカー 26.0cm ブランド 古着 ブランド古着 きよみ通り店【中古】

家事用品 大黒工業 クリアカップ Φ89タイプ 14オンス(420ml) 3485134 500個入

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. トレトン プラス Tretorn Nylite Plus