送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ADIDAS × DANIEL ARSHAM / アディダス × DANIEL ARSHAMCM7193 NEW YORK ARSHAMスニーカー【中古】【送料無料】【cabhajag-z】

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【FABIO RUSCONI】ラメメタリック フラットシューズ1703CRACK-LAME-ALBA (ファビオルスコーニ)【smtb-k】

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ハワイアナス レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Slim Flip Flops】Steel Grey’nın ラッキーブランド Lucky Brand レディース シューズ・靴 サンダル【Latif Ankle Strap Wedge Sandal】Almond Leather fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 送料無料 オニツカタイガー スニーカー Onitsuka Tiger メンズ レディース MEXICO 66 メキシコ66 Silver White THL7C2-9393 シューズ

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

カルバンクライン レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Genie】Cherry Red Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

マイケル コース レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Tabby Flat】Pale Gold Tumbled Metallic Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Wildflower レディース AnkleBoots 送料無料 Black MYRNA yakınlarında, Steve Madden メンズ SHOES 送料無料 Grey Men's Harken Chukka Boot üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… アドベンチャーボタンポイントストレートチップアンクルブーツ☆最高級イタリア産の皮革(牛革+スエード)【ビジネスシューズ/紳士靴/本革靴/皮靴/本革底/ブーツ/メンズ/Men's/ハンドメイド 】【商品名:lstylehomme No. 2437 ダークブラウン】

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ニューバランス MRL420TB MRL420TB ユニバーサル 通年 メンズ 靴 [New Balance MRL420TB MRL420TB universal all year men shoes]【楽天海外直送】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までニューバランス new balance atmos M998 (GRAY)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 本革 ブーツ レディース/ショート/ショートブーツ ヒールブーツ/ショートブーツ/ブーティー/レザー/本革/ヌバック/レースアップ/チャンキーヒール☆レースアップカジュアルブーティー22cm 26cm【手作り靴の為ご注文後キャンセル・返品・交換不可商品】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【送料無料】ビーシーアール(BCR) レザーカジュアル ダークブラウン BC-817 【カジュアルシューズ メンズ スニーカー】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için オニール メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Surf Turkey Low】Deep Red‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir works ワークス エテルナコラボモデル パンプス 1340et 10P03Dec16 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! レネカオヴィラ RENE CAOVILLA パンプス サンダル レザー グレー 茶 【中古】

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【送料無料】【セキュラSCG-903B自動電気バリコーヒーグラインダーミル、ブラック】 b012f9qgw4 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【業務用】牛刀 4582 18cm クラシック DZ 【送料無料】【プロ用】

送料無料 EM-8282 燕三 IH対応ハンドル着脱式鍋4点セット

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ASICS GEL-Storm 2 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ