5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

コールハーン レディース ヒール シューズ Lena Mid Pump II Maple Sugar

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【エアソール付き山羊革ソフトシューズ ブラック 22.5cm】

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ビジネスとカジュアル両方に履ける英国紳士スタイル!KATHARINE HAMNETT LONDON キャサリン ハムネット ロンドン紳士靴 31492 ブラック スクエアトゥ ロングノーズ ビジネスシューズ 送料無料’nın Alfani メンズ SHOES 送料無料 Khaki Monroe Cap Toe Men Cap Toe Leather Tan Oxford fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) リーガル 124R メンズ ビジネスシューズ

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

【UNISA made in spain】スペイン製☆一番人気の定番デザイン☆スエードのインストーム入りシンプルなパンプス/KS・ヒール7.5cm New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【送料無料】ミスキョウコ 4E厚底甲ストラップパンプス CO-12118ブラック/グレージュパール/グレー(ヘビ柄)22-24.5cmミスキョウコ ストラップパンプス パンプス ミスキョウコの靴 新作 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ソルドス レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Wink Embroidery SM Slipper】Black/Gold yakınlarında, カミック レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Canuck Black üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… Tamaris レディース シューズ 靴 送料無料 beige Lace-up boots - taupe

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ロックポート レディース シューズ・靴 パンプス【Total Motion 75mm Pointy Toe Pump】Roccia Python serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ファブリシャス Fabulicious レディース シューズ・靴 パンプス【Lumina 32】Champagne Patent… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ソフトスタイル レディース シューズ・靴 パンプス【Dee】Bordeaux olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, マテリアルガール レディース シューズ・靴 ヒール【Debbie Open Toe Synthetic Wedge Heel】Red‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için パンプス ハイヒール レディース 痛くない 可愛い 新作 2016夏 人気 レザー 春 ピンヒール‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までモード エ ジャコモ ルシェルドール MODE ET JACOMO Le ciel d'or ステッチパターンフラットシューズ (レッドスエード) bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! アドリアナ パペル レディース シューズ・靴 ヒール【Janet】Pewter Strata Satin

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

FitFlop フィットフロップ レディース用 Lulu 革 Flip Flops Toffee Tan 09 and HDO Sport Travel Sunscreen (15 SPF) スプレー Bundle サンダル【送料無料】【代引不可】【あす楽不可】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. デューン レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Kanvas Canvas Sling Back Wedge Sandals】grey

5個セット 洋陶オープン ブラックセラム 片手スナック(大) [ 27.5 x 21 x 3.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. No Name レディース Trainers 送料無料 Red EDEN STREET