【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【送料無料】EQT CUSHION ADV【アディダス オリジナルス adidas Originals 三つ葉 トレフォイル】【靴 スニーカー エキップメント ランニング シューズ】

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ベラヴィータ レディース ヒール シューズ Bella Vita 'Define' Pointy Toe Pump (Women) Black Patent

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı キーン メンズ サンダル シューズ KEEN Men's UNEEK O2 Round Cord Sandals BlackGold’nın ユードット スリッポン ホワイトU.DOT SLIPON WHITE WHT U-803-13R fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) クラークス Clarks Allston Free 男性 メンズ 靴 シューズ 大きいサイズ

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

OFD ベルベットポインテッドブロックヒール パンプス55↓↑/オデットエオディール(Odette e Odile)【dl】0101marui New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ナイキ Dual Fusion Run 2 GS 599801007 ユニバーサル 夏 キッズ 靴 [Nike Dual Fusion Run 2 GS 599801007 universal summer kids shoes]【楽天海外直送】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ヴィンス カムート レディース シューズ・靴 スニーカー【Chella Trainers】beige yakınlarında, jeffrey ジェフリー campbell キャンベル synergy mega メガ platform プラットフォーム trainers トレーナー レディース靴 靴 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… SILVIA ROSSI レディース Footwear 送料無料 Black Loafers

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【日本製】【本革】【美脚】サイドカット パンプス PUMPS ブラック BLACK 黒 エナメル 撥水加工 ヒール 8cm 【卒業式 卒園式 入学式 入園式 フォーマル 結婚式 靴 リクルート 送料無料 】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer リバーアイランド レディース シューズ・靴 パンプス【River Island Ballerina Pumps With Embellished Strap】Nude satin… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine マチス レディース パンプス シューズ Matisse Braided Strap Flat (Women) Black Suede olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ステーキマーカー(4000本入)黄 ミディアム・ウェルダン‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 堺孝行 イノックス そば切 27cm‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【まとめ買い10個セット品】和食器 (P)曲短冊(溜) 35S098-10 まごころ第35集 【キャンセル/返品不可】【道具屋】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ヴァンズ アイエスオー Vans ISO 1.5

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【送料無料】中古 食器・洋食器・置物ビレロイボッホクリュグvilleroy boch krug seeschlachten 1985 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【送料無料】【昔から使われているおひつ!ご飯を更に美味しく♪】のせふたおひつ (サワラ) 27cm (1升用) (6-0617-1204)

【送料無料】【OXO グッドグリップス の 三層 ステンレス Pro 8」 オープン こんがり ステンレス プロ】 b00pci79pe

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. スピングルムーヴ SPM-110 ワイン SPINGLE MOVE スピングルムーブ スニーカー メンズ