5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Calvin Klein カルバンクライン レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Calvin Klein カルバンクライン Brilla - Sandstorm

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ナインウェスト レディース ヒール シューズ Rocha Taupe Leather

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı アトリエブルージュ atelier brugge ステッチラウンドパンプス 送料無料 22.5cm ブラック 【smtb-k】【ky】【あす楽対応】【メール便不可】’nın DORESTE レディース Footwear 送料無料 Black Pump fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) TUTU COUTURE キッズ 女の子 子供服 女の子 ガール 送料無料 Blue Toddlers Dress Up Two-Piece Bodysuit & Tulle Skirt Set

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ニールバレット Neil Barrett レザー シューズ 型押し vibram ドレスシューズ 41 ブラウン 茶 【中古】【ベクトル 古着】 170621 ブランド古着ベクトルプレミアム店 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

【6cm 身長UP】ビジネスシューズ メンズ レースアップ プレーントゥ メダリオン 本革 レザー 内羽根 シークレット ヒールアップ インソール ブラック ブラウン Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden REGAL リーガル 靴 メンズ 32MR BC 本革 ビジネスシューズ 2E ブラック 紳士靴 yakınlarında, ナイキ メンズ サンダル シューズ Men's Nike Comfort Slide 2 Sandals Black/Metallic Silver/White üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ナヤ レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Heaton】White Leather/Silver Metallic

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

アディダス アディダスオリジナルス ブラ adidas originals bula オリジナルス シャドー シャドウ レディース tubular shadow スニーカー レディース靴 靴 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 【日本製】【本革】 ストラップシューズ パンプス 痛くない PUMPS ブラック BLACK 黒 ダークブラウン オーク ベルト付き ヒール 4cm 【大きいサイズ 小さいサイズ】 /取扱サイズ:21.5cm 22cm ~ 25cm 25.5cm/… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ●体に優しい自然派素材のコンフォート(^^)【DANSKE/ダンスク】duckfeet/ダックフィート DN1600-BRA【★送料無料】【ダックフィート日本正規品】【ハンドメイド】 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, オルカイ レディース スニーカー シューズ Hi'ona Black/Black‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için FitFlop フィットフロップ レディース用 Surfa Flip Flops サンダル【送料無料】【代引不可】【あす楽不可】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir フィットフロップ スリップオン FitFlop Superchelsea Slip-On bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【中古】【mens】【シューズ】NIKE (ナイキ) ZOOM KD 9 EP バッシュ ブラック サイズ:28.5 844382-010【171201】

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

リアルト レディース サンダル シューズ Bluma White serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. タマリス Tamaris レディース シューズ・靴 スリッポン【Alena Ballerina】Nut Leather

5個セット 陶板 黒釉葉型陶板(大)(萬古焼) [ 27 x 19 x 2.5cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. FitFlop フィットフロップ レディース 女性用 シューズ 靴 スニーカー 運動靴 FitFlop フィットフロップ Sporty Mary Jane - Toasty Beige