5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【Body Glove レディース カラー: ブルー】 b0721bzksf

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. VALENTINOGARAVANI(バレンチノガラバーニ) サンダル 36 レディース ピンク スタッズ ラバー【中古】

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı スティーブン レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Bollie Burgundy Velvet’nın ロックポート レディース シューズ・靴 パンプス【Seven to 7 High Plain Pump】Taupe fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ZIGIny レディース シューズ 靴 ブーツ 送料無料 Black Kiana Booties

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

アカクラ AKAKURA ポインテッドトゥの太ヒールパンプス8cm (クロスエード) New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

adidas Originals SUPERSTAR METAL TOE W (Core Black/Core Black/Running White) 【レディースサイズ】【17SS-I】【30】【sale0123】 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【送料無料】 Admiral TRAFFORDアドミラル トラッフォード人気のイギリスブランドベーシックスニーカーメンズ レディース ローカットSJAD1717-23 yakınlarında, クリスチャン・ルブタン ハラコ ハイヒールパンプス 茶系 37 1/2 【中古】 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ペレモーダ Pelle Moda Kacey

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ルシウス [ LUCIUS ]( ルシウス ) 紳士 メンズ 男性ビジネスシューズ LLT717-1-K- 撥水 防水レザーシューズ メンズ靴 [ロングノーズ レザー 本革 ブラック 黒 ドレスシューズ 内羽根式 ストレートチップ] serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer スティーブ マデン メンズ シューズ・靴 革靴・ビジネスシューズ【Santer】Tan… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ホワイトマウンテン Cliffs by White Mountain レディース シューズ・靴 フラット【Peninsula Ballet Flat】Brown Burnished Smooth Synthetic olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 3個セット 越前漆器 [A]錦半月盆 溜塗 S・S塗 (ノンスリップ加工)尺5寸 [ 44.8 x 38.7 x 1.1cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【業務用】ソリッドエレクター シェルフ用棚 LSS1820 奥行610【 メーカー直送/代金引換決済不可 】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir Panasonic/パナソニック AD-KZ11C ステンレス両手鍋 19cm 【IH調理器用】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! COLE HAAN コールハーン 本革コインローファー SIZE:28.5cm イタリア製 【中古】【送料無料】【メンズビジネスシューズ】【紳士靴】[se245]

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ジェシカシンプソン レディース シューズ・靴 ヒール【Calie】Black Patent serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【大感謝祭でポイント最大36倍】【セーフティシューズ DIADORA ディアドラ】 KINGFISHER (キングフィッシャー) KF12 【カラー】ホワイト/ブラック 【サイズ】27cm EEE

5個セット 洋陶オープン シルキーボンN・R シュガー [ 8.4 x 8cm ・ 190cc ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 送料無料 テバ ハリケーン サンダル Teva メンズ レディース HURRICANE XLT Black ブラック 4156 4176 シューズ