蒸器用ヒートパック25g(100個入)

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

カロリナエスピノーサ レディース シューズ・靴 ヒール【Sylvie】Black/Black Leather

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Giesswein レディース スリッパ 靴 送料無料 ANTHRACITE TANGERH?ETTE

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı 【送料無料】 EIZO エイゾー 37043 BL-K 本革ストラップパンプス’nın アンタイトル UNTITLED 【WEB限定色あり】ドレッサーパンプス(5cmチャンキーヒール) (ブラック) fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ボグス Bogs Sweet Pea - Black Multi 子供 キッズ シューズ 靴

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ローパー チャンク ライダー Roper Chunk Rider New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ロケットドッグ 靴 シューズ ブーツ レディース ブラック Rocket Dog Salvador Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ホワイトマウンテン Cliffs by White Mountain レディース シューズ・靴 ブーツ【Prianna Sweater Knit Hiker Boot】Black Textile/Sweater yakınlarında, adidasアディダス by RAFSIMONSラフシモンズ 2017SS STANSMITH STRAスタンスミス レザースニーカーS81167新品【LFWA46040】【白黒】【US5(23cm)】【未使用】【DM171216】 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… タラントン バイ ダイアナ TALANTON by DIANA カッターシューズ (エタンカーフ)

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ヴィアスピーガ レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Emilia】White Atanado Veg B Leather serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer イヴァンカ・トランプ レディース サンダル シューズ Warda 2 Black Fabric/Velvet/Satin Lux Matte… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine アン クライン レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Helanna】Pewter/Pewter Fabric olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【KN50AF】【KENFORD】【送料無料】【x5デュプラヒール】アッパー全て本革☆ケンフォード ハイヒールモンクストラップビジネスシューズ紳士靴‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için アイゾッド メンズ ドレスシューズ シューズ Palisade Taupe‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【送料無料&全品P5倍】 あなたと私の圧力魔法鍋 片手 3L ちょりママ・かめきちパパの100レシピ本付き ZASA30 ワンダーシェフ★税抜5000円以上で送料無料★激安祭 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 砺波商店 楽鍋(白萩)18cm 27-13

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

パリsehr groartige und sehr schner vase aus porzellan aus paris epoche 19 jhd中古 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ■お得な10個セット■メッシュ だしこし袋 大■お得な10個セット■【だしこし】【出汁漉し】【出汁こし】【業務用】【厨房用品】【キッチン用品】

蒸器用ヒートパック25g(100個入)

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. SKECHERS スケッチャーズ レディース 女性用 シューズ 靴 スニーカー 運動靴 SKECHERS スケッチャーズ Burst - City Scene - Black 1