【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

マイケルコース レディース ヒール シューズ Ashby Flex Pump Cement

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Steve Madden メンズ SHOES 送料無料 Brown Men's Hattrick Oxford

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Hispanitas レディース サンダル 靴 送料無料 Black TOULOU’nın サム エデルマン レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Francis】Bistro Kid Suede Leather fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アディダス オリジナルス レディース adidas originals zx flux 靴 スニーカー レディース靴

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ナチュラライザー レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Emiline Loafer】Paris Blue Nubuck New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

LOLA CRUZ レディース Footwear 送料無料 Lead Loafers Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden Clarks レディース SHOES 送料無料 Black Banoy Waneta Women W Open-Toe Leather Black Slingback Heel yakınlarında, ナインウェスト レディース シューズ・靴 ヒール【Rocha】Black Leather 1 üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ZEHA ツェハ STADION スタディオン white ホワイト 17SS

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Columbia コロンビア メンズ 男性用 シューズ 靴 ブーツ ハイキングブーツ Columbia コロンビア Peakfreak Venture Mid Suede WP - Graphite/Desert Sun serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer VISVIM / ビズビムHOCKNEY-FOLKシューズ【中古】【cabhbcbg-z】【送料無料】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine シェリーズロンドン レディース サンダル シューズ Evelyn Platform Sandal Green olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, アイランドスリッパ ISLAND SLIPPER アルティメイト レディース シューズ サンダル IS-PT202L-ROSE-4 21.0cmブランド ビーチサンダル トングサンダル‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 漆遊館 歳時記 【G4035-07】 銀かすみ内黒 40平富士椀 5個セット 化粧箱 φ12×7.9cm‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir [AEK0406] エコクリーン スーパーデンジ 円付鍋 42cm 4954057006422【送料無料】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【送料無料】【片岡製作所/KATAOKA】【Brieto/ブライト】M-1185 M11-PRO ?骨刀(本焼) 195mm JAN:4906496705329 【キッチン用品/調理器具/包丁/ナイフ】

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ケネスコール レディース シューズ・靴 ヒール【Why Not】Cobalt serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【ポイント10倍】エントリー&カード【限定クーポン配布】全国送料無料 クラークス グレイス エバ グレー×ブルー(clarks narrative grace eva 26123080)本革 レザー おしゃれ ハイヒール シューズ 靴レディース 女性 クリスマスプレゼント 春

【送料無料】【American Shifter Company ASCSN06045 El Bandito Custom Shift Knob】 b005r902kw

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ムーンスター ワールドマーチ プライド レディース WL9502PRIDE ワイン ( TH-48596182 靴 )