5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

【SALE!送料無料】メンズ BOEMOS (ボエモス) 2016SS パイソン型押しレザー ダブルベルト コンフォートサンダル【ホワイト/ブラック】 上質なレザーにパイソン柄を型押し! 洗練された2本ベルトデザインに仕上がった大人のコンフォートサンダル!

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Betty London レディース AnkleBoots 送料無料 Red EFOLOIE

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ケネスコール レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Slip On By】Camel Patent’nın Lotus レディース Smart Shoes 送料無料 Blue OCTAVIA fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) アディダス アディダスオリジナルス ブラ adidas originals bula オリジナルス tubular shadow シャドー シャドウ レディース 靴 レディース靴 スニーカー

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ムーンスター メンズ ビジネスシューズ SP3441A ブラック MS シューズ New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

LE QARANT レディース Footwear 送料無料 Black Laced shoes Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden マーク フィッシャー レディース シューズ・靴 ブーツ【Ginger】Dusty Chocolate yakınlarında, ライフストライド レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Marvelous Wide Calf Dark Brown üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… KANNA レディース Footwear 送料無料 Dark brown Ankle boot

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

FABIO RUSCONI / ファビオ ルスコーニ / AVOCADO / スエード / レザー / コーンヒール / パンプス / ヒール8.0 / グリーン avocado-grs serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ブラック and ホワイト モンク ストラップ (海外取寄せ品)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine リーフ レディース サンダル シューズ Mid Seas Black/Black olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Joe's Jeans ジョーズジーンズ レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Joe's Jeans ジョーズジーンズ Vader - Off-White‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için GH Bass & Co メンズ Dress Shoes 送料無料 Taupe/choc Men's Parker Oxfords‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ミソノ・スウェーデン鋼 筋引 No.121 24cm 【業務用包丁】【キッチンナイフ】【洋包丁】【SWEDISHSTEEL】【Misono】【業務用厨房機器厨房用品専門店】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! その他 【LUCKY WOOD】ミルトア ティーケーキセット 10pc. ds-1876856

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

セイロ用台皿 7穴 φ580【せいろ】【蒸篭】【蒸籠】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ■お得な10個セット■弁当箱 BW-700 (ブラウン/内ワイン/ブラウン・ブドウ) ミリオン 七寸角幕の内【弁当箱】【松花堂弁当】【松花堂】【お弁当】【べんとう】【副食器】【おかず】【業務用厨房機器厨房用品専門店】■お得な10個セット■

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 楕円7 1/2吋グラタン [ 19.5 x 13.2 x 3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. シュッツ Schutz Odesa