Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ダックフィート duckfeet - <レディース> DN0100 200 ブラウン brown サンダル SANDAL

Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ★送料無料★TOD’S◆シューズ/UK8/BRW/スウェード【中古】【シューズ】

Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı エアロソールズ レディース サンダル シューズ Trend Setter Silver Combo’nın ノンブッシュ メンズ ドレスシューズ シューズ Carlin Moc Toe Oxford Brown fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) 靴 日本製 ビジネスシューズ texcy luxe テクシーリュクス TU-800 ブラウン 25.5cm

Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

22cm 26cm 小さいサイズ・大きいサイズ!本革 ブーツ レディース/ショートブーツ チャンキーヒール 太ヒール ベルト ストラップ ブラック 黒☆ベルトポイントチャンキーショートブーツ【手作り靴の為ご注文後キャンセル・返品・交換不可商品】 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

RABOKIGOSHI works 靴 ラボキゴシ ワークス 11661 ローヒール ポインテッドトゥ 本革 スリッポン セール Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ライフストライド レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Baffle Loafer】Black PU yakınlarında, 【SALE】ファビオルスコーニ FABIO RUSCONI 3286 ガラスレザー ローファー スリッポン ダークブラウン üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… フリーピープル アット ルンペン Free People At Ease Loafer

Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【送料無料】 ミズノ MIZUNO ウエーブナビゲーション トレッキングシューズ レディス 19KM15106 C up1307 【RCP】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までセヴン トゥエルヴ サーティ SEVEN TWELVE THIRTY プリーツ・本革ハイヒールパンプス (ベージュ)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine デモニア Demonia レディース シューズ・靴 フラット【Vail 02 Flat】Tiger Print Faux Hair olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, ケネスコール レディース サンダル シューズ Whole Number Light Grey Synthetic‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için エアソール付き山羊革ソフトシューズ レッド×ダークブラウン 23.5cm【送料込/送料無料】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir gaimoガイモ正規品エスパドリーユスエードサンダルネイビー・紺・パンプスTEVA bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【半額以下】ヌメロヴェントゥーノ N°21 N21 numero ventuno サンダル 12万2040 アンクルストラップ レディース オープントゥ フリンジ タッセル インポート 春夏 キャメル 35 36 37 あす楽

Christian Louboutin クリスチャンルブタン フラットシューズ ストラップ サンダル パイソン/パテントレザー マルチカラー レディース【中古】

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

DC - メンズ New ジャック Felipe スケート シューズ, サイズ: 11 D(M) US, カラー: ホワイト/ガム (海外取寄せ品) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【業務用】シンコー業務用吊下棚1段平棚 JF-7530 750×290×286 【 法人様専用商品 】【 業務用 戸棚 吊り棚 皿 食器 ステンレス 】 【 メーカー直送/代金引換決済不可 】