【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

TEMPESTI レディース Footwear 送料無料 Brown Pump

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Splendid レディース サンダル 靴 送料無料 Navy Birdie Heels

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı 【ポイント10倍】ムーンスター Vステップ 05 婦人用 / 24.0cm ワイン’nın 【中古】【メンズ】SANDERS for UNITED ARROWS モンクストラップシューズ/サンダース フォー ユナイテッドアローズ/モンクストラップ/サイズ:7 1/2 25.5cm/カラー:BLACK fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ジェオックス メンズ シューズ・靴 スニーカー【Box 30 High Top Sneaker】Ebony/ Brown Cotto

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

【SALE/30%OFF】ROSSO ombre スクエアトゥエナメルパンプス アーバンリサーチロッソ シューズ【RBA_S】【RBA_E】【送料無料】 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ファビオルスコーニ Fabio Rusconi プレーンパンプス (グレージュスエード) Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【ROSSINI】落ち着いたカラーが登場♪大人っぽいラウンドトゥのきれいなパンプス/DGRYE ヒール6cm yakınlarında, デューンロンドン レディース スリッポン・ローファー シューズ Granite Clean Slip On Loafers blue üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… プリーザー Pleaser レディース シューズ・靴 パンプス【Delight 601PS】Black Potosoie/Black Matte

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Teva テバ レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Teva テバ Kayenta - Carmelita Purple serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer アナトリエ anatelier BALDAN スエードポインテッドミュール (ライトブルー)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine プラダ PRADA サンダル (あす楽対応)(良品・即納)【中古】 Y151 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Zoot メンズ M Solana ランニング シューズ,Navy/Zoot ブルー/Flame,12.5 M US (海外取寄せ品)‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için コンフォーティヴァ Comfortiva レディース シューズ・靴 サンダル【Seeley Slingback Wedge Sandal】White Leather/Anthracite Metallic Leather‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ジーエイチバス レディース サンダル シューズ Reagan Amber Leather bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 未使用★ボッテガヴェネタ VERNIS HANDY ウェッジソール ストラップサンダル/35/465177/レッド/BOTTEGA VENETA【オールシーズン】【♀】【N】【レディース】【中古】【RF4】【170813-0819】【b170819】■194931

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

業務用・角シート(オーロラ・ピンク虹)18号 1枚当たり9.98円【1,000枚入り】180mmx180mm ※カラー、サイズ取混ぜOK【RCP】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【送料無料】ヴォストフ 包丁 ミンシングナイフ 18cm 4731【代引不可】

【送料無料】【Fiesta Rim Soup Bowl 9-Inch/13-1/4-Ounce Poppy by Unknown】 b00ngvsfwa

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. ナイキ レディース シューズ・靴 スニーカー【Nike Air Max 1 Ultra 2.0】Oatmeal/Oatmeal/Binary Blue/White