5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

送料無料 【中古】 シャネル CHANEL パンプス 靴 ゴールド ブラック レザー 38 25cm 02W526

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. TBS レディース Smart Shoes 送料無料 BORDEAUX MAGDAH

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı ポエティックライセンス Poetic Licence レディース シューズ・靴 ブーツ【Pure And Easy Ankle Boot】Dirty Grey’nın ビーシービージェネレーション 靴 シューズ ブーツ レディース ブラック BCBGeneration Rocko fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) コロンビア レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Elsa Jet/Black

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ドクター ショール レディース シューズ・靴 スニーカー【Brave】Black Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

アディダス メンズ スニーカー シューズ adidas Men's adiZero Attack Tennis Shoes White Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ブラックダイヤモンド メンズ スニーカー シューズ Momentum Climbing Shoe - Men's Slate yakınlarında, ANNA BAIGUERA レディース Footwear 送料無料 Red Loafers üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… メレル ジャングル モック AC+ ウィメンズ ファルコン MERRELL JUNGLE MOC AC+ スニーカー 45752

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【中古】adidas ×White Mountaineering WM ZX500 HIスニーカー ホワイト サイズ:26.0 【130617】(アディダス) serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer スィンク レディース サンダル シューズ Julia - 80331 Taupe/Kombi… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Nina レディース SHOES 送料無料 Multiple Colors Asymmetrical Strap Vitalia Sandals olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, エイソス レディース シューズ・靴 サンダル【ASOS HAZEL Wide Fit Heeled Sandals】Silver‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için Easy Spirit レディース SHOES 送料無料 Silver Maelina Women Open Toe Synthetic Silver Slides Sandal‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 3個セット 鉢 ラスター花散らし変型楕円鉢(ピンク) [26 x 18 x 7cm] | 小鉢 中鉢 ボウル ボール 食器 業務用 飲食店 カフェ うつわ 器 おしゃれ かわいい お洒落 可愛い ギフト プレゼント 引き出物 内祝い 結婚祝い 誕生日 贈り物 贈答品 おすすめ 取り皿 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 【送料無料】【Daiwa|宅配|宅食|配食|デリバリー|コンテナ|容器|お弁当入れ】【5点セット】コンテナ セピア (内寸:545×285×H210mm) (台和)[NO-80]

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

モービル プロイノックス フライパン 5932.20 20cm( キッチンブランチ ) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【3dローズFlorene飾りII I Love London マグカップ 11 oz ホワイト mug_58527_4】 b013c2ry6a

5個セット 洋陶オープン UDE ウルトラホワイトラインカラーグリーン 8吋プレート [ 20.8 x 2.3cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. KG カートジェイガー レディース サンダル シューズ Mellow Platform Slip On Espadrilles white