DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

Shoo Pom Shoes 送料無料 Silver BOUBA NEW COVER

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 2018 S/S 先行予約 4月~5月入荷予定 クライミー CRIMIE ALL ROUND SANDAL 2018 春夏 メンズ サンダル キャンセル不可 送料無料

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı 【31539】【送料無料】【ポイント10倍】KATHARINE HAMNETT高級本革ビジネスシューズ★マッケー製法/キャサリンハムネット本革紳士靴’nın French Sole レディース Wedge 送料無料 Chocolate Snake; Pri Zeppa Leather Wedge fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) North feetノースフィート ブラウン トレッキング・マウンテン・ワークブーツ カーフレザー PEPURA

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

アトランティックスターズ メンズ スニーカー Atlantic STARS アンタレス ANTARES GSG 83B 靴 イエロー New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Lucky Brand レディース ローファー シューズ 送料無料 Java Cahill Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ビジネスシューズ サラバンド 日本製バッファローカーフビジネスシューズ 送料無料 yakınlarında, 【送料無料】 ムートンブーツ レディース 防寒シューズ スノーブーツ ムートン防寒シューズ スノーブーツ ウィンターブーツ ミドル丈 ふわふわのボア MUCHU üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ケッズ スリップオン Keds Champion-Canvas Slip-On

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ライフストライド レディース サンダル シューズ Relay Black serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer スティーブ マデン レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Cache Sandals Steve Madden】Rust Suede… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine KOINU KO 19-0電磁対応寸胴鍋(蓋無) 33cm AZV8003 olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, SA18-8半円スープ取りざる 48cm用【出汁コシ】【笊】【篩】【業務用】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【ポイント10倍】(まとめ) アスベル フォルマ 楊枝入れ 1個 【×20セット】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir その他 リンナイ 赤外線下火式グリラー 串焼61号 RGK-61D 13A EBM-0858520 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! インペリア パスタマシーン SP-150

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

アズワン ティー・ ピース (SUS316L) (1-3052-02) serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【ティーポット ステンレス 送料無料】18-8ステンレス製 エルム ティーポット 1100cc 8人用【日本製/新潟県/燕/業務用/家庭用/ティーグッズ/ティーサーバー/クラシック/おしゃれ/紅茶/日本茶/qe/お茶/贈り物/ギフト/プレゼント/仔犬印/本間製作所】【あす楽対応】

DELIGHT-2019 6インチ(約15cm) ハイヒール ブーツ /Pleaserプリーザー パーティー 靴 シンデレラサイズ 大きい

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 新品☆STEFANO GAMBA(ステファノガンバ)-スエードブーツ40 MS103 40(25cm) 新品正規品ステファノガンバのイタリア製のショートブーツ