【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

アビア レディース スニーカー シューズ Avi-Union Strap Black/Iron Grey

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ドクター ショール レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Barely】Black Chopout

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı コルソコモ レディース シューズ・靴 ヒール【Charity】Nude Soft Tumbled Leather’nın 【[クーガー] メープル シュガー スノーブーツ 全2色 レディース】[返品・交換・キャンセル不可] fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) リーフ レディース サンダル シューズ Stargazer Shine Gunmetal

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

アン クライン レディース シューズ・靴 ヒール【Hastobe】Navy Leather New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ストライドライト Stride Rite Jedi to Sith - Black Silver Blue Leather Mesh 子供 キッズ シューズ 靴 Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden コークイーズ レディース シューズ・靴 スニーカー【Margeret】Natural yakınlarında, [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までミスキョウコ Miss Kyouko 4E甲ストラップシューズ (ブラック) üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… bernie mev レディース ローファー シューズ 送料無料 Jeans Smooth Cha Cha

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

ヨネックス YONEX - <レディース>パワークッションLT01N POWER CUSHION LT01N 007 ブラック BK ウォーキング WALKING serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer LOUIS VUITTON / ルイヴィトン【レディース】 【靴・シューズ】【サイズ:38(24.5cm位)】【中古】 【送料無料】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Reebok BD1108 メンズ Twistform Blaze 2.0 シューズ, ラベンダー/Blueink/Poisonpink - 1 (海外取寄せ品) olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, Kissy Kissy キッズ 男の子 子供服 男の子 ボーイ 送料無料 Light Blue Babys Ahoy There Pima Cotton Converter Gown‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için キーン レディース サンダル シューズ Dauntless Ankle Red Dahlia‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ナオトフットウェアー レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Ingrid】Black Ice Leather/Metallic Road Leather bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! ロンドンシューメイク London Shoe Make バルモラル(内羽根) カウハイド(本革)紳士靴 ドレスシューズ メンズ靴 ビジネスシューズ カジュアル パーティー フォーマル インド製 マッケイ製法 レザーソール 革底 メンズ 紳士 [3002CP4][お取寄せ品]

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

エコクリーン TKG PRO カラー牛刀 24cm ピンク【業務用包丁】【キッチンナイフ】【洋包丁】【エコクリーン】【TKG PRO】【業務用厨房機器厨房用品専門店】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 住友林業クレスト ハイパージオ 上り框9尺木目調 ベリッシュチェリー 2950×70×120 BP01CB09

【送料無料】【レズレーロースティングサーモメーター 16237】 b0049f1nlw

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. DC Shoes メンズ SHOES 送料無料 Grey Woodland Moc Toe Suede Boot