BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

リーガル REGAL レディース F41G パンプス 花柄 フラワー アーモンドトゥパンプス ハートカット プレーン 美脚 evid

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Aldo メンズ SHOES 送料無料 Grey Parsifal Men Leather Gray Fashion Sneakers

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı (取寄)アグ メンズ ヘンリック UGG Men's Henrick Dark Fawn’nın Myma レディース サンダル 靴 送料無料 BEIGE CRETA fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) Splendid レディース シューズ 靴 ブーツ 送料無料 Pearl Grey Dasha Bootie

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

リーボック レディース シューズ・靴 スリッポン・フラット【Furylite Slip-On Jersey】Floral/Opal/Pigment Purple/Lucid Lilac New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Baffin レディース シューズ 靴 ブーツ 送料無料 taupe textile Womens UltraLite Series Kristi Boot Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden タハリ レディース シューズ・靴 ヒール【Novel】Cab Taupe/Bronze Metallic/Suede yakınlarında, プリムローズヒル PRIMROSE HILL PH1511 (BLACK) üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… ビジネスフィット ストレートC

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

コロンビア レディース スニーカー シューズ Mountain Masochist III Bounty Blue/Black serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer [エントリー&楽天カード利用でポイント最大15倍!]12月16日19:59までモード エ ジャコモ カリーノ MODE ET JACOMO carino ラインストーン付シープスエードパンプス (ブラックスエード)… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ショートブーツ ジョッパーブーツ メンズ 本革 サイドジップ カジュアル デイリー フォーマル ビジネス オフィス ドレス フープディドゥ Whoop-de-doo 306262 ダークブラウン olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【中古】RED WING/レッドウィング 2268 エンジニアブーツ / レザーワークブーツ PT99 刺繍タグ サイズ:8・1/2 D カラー:ブラック‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 【送料無料】エアソール付き山羊革ソフトシューズ レッド×ダークブラウン 25.0cm【代引不可】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir madras WALK 【マドラスウォーク】【GORETEX】【ゴアテックス】【防水】【スリッポン】【3E】【MW7004】 bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Havaianas ハワイアナス レディース 女性用 シューズ 靴 サンダル Havaianas ハワイアナス Luna Special Flip Flops - Rose Gold

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ゲーベルスペンサーキーfigur von goebel * limited edition * signiert irene spencer * alt * gro 22中古 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. SA パワー・デンジ アルファテーパーパン 21cm<21cm>【 アドキッチン 】

BEJEWELED-601MS 6インチ(約15cm) ハイヒール ラインストーンクリア 厚底サンダル /Pleaserプリーザー パーティー 靴 大きいサイズ

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. K-スイス メンズ D R Cinch Chukka ファッション スニーカー, Highrise/White, 8.5 M US (海外取寄せ品)