合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

★送料無料★Reebok◆ローカットスニーカー/26cm/BLK【中古】【シューズ】

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ボグス メンズ シューズ・靴 サンダル【Hudson II Leather】Black

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı K-スイス メンズ The クラシック スニーカー,Black/Black,9 M US (海外取寄せ品)’nın ダンポスト レディース シューズ・靴 ブーツ【Marlena】Lilac Nubuck Fashion Round fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ソルボインソールつま先

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

【KN38AAJ】【KENFORD】【送料無料】【微発泡硬質EVAソール】アッパー全て本革☆ケンフォード ベーシック ラウンドラスト ローファービジネスシューズ紳士靴 New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

ナチュラライザー レディース シューズ・靴 ブーツ【Joan】Antiba Green Leather Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden SUSANA TRACA レディース Footwear 送料無料 Dark brown Ankle boot yakınlarında, [#SH-TEEP-05]【送料無料】 【BORDELLO】5.75インチハイヒール/ピンヒールレディース厚底パンプス/輸入靴[大きいサイズあり]/red/14-16/pumps üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 【交換送料無料!】 ドラゴンベアード スニーカー メンズ DRAGON BEARD DX-502 カジュアルシューズ スニーカー【PAPA-28lhpp】●【あす楽対応】【楽ギフ_包装】

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

バイオニック ウィズ オーサヒール レディース シューズ・靴 ローファー・オックスフォード【Romi Loafer】Black/Black Suede serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer 【送料無料】お取り寄せ【PLEASERプリーザー】・厚底サンダル・ミュール★7インチ(約17.8cm)・カラーはブラックのみ・8サイズ・ハイヒール・ハイプラットフォーム[Pleaser]/レディース靴… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine ロンドンシューメイク London Shoe Make トラッド メダリオン ホールカット カウハイド(本革)紳士靴 ドレスシューズ メンズ靴 ビジネスシューズ プレーントゥ カジュアル フォーマル インド製 マッケイ製法 レザーソール 革底 メンズ 紳士 [1005CP2][お取寄せ品] olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, バーバリー ミュール 38 レディース 黒 アウトソール張替済【中古】‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için サヌーク レディース サンダル シューズ Yoga Sling 2 Prints The Ranch Aqua‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir 【[カルバン クライン] 34F1765 DEANO CK EMBOSS LEATHER サンダル 全2色 メンズ】[返品・交換・キャンセル不可] bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Supra メンズ SHOES 送料無料 Brown Skytop Round Toe Suede Sneakers

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【 業務用 】UK 18-8 木柄 角チューフィングディッシュ ダブル用外鍋 22インチ【 メーカー直送/代金引換決済不可 】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 【ポイント5倍 要エントリー】ストウブ Staub 木柄 クレープパン 28cm 1212823/40509-525-0 ブラック SARTEN PARA CREPES CON MANGO DE MADERA Black IH対応 [4999円以上送料無料]

合成ゴムまな板 アサヒクッキンカット 業務用(ソフト) 800×330×8mm AK-3[直送品]

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. 【国内正規品】 minnetonka kilty unbeaded キルティー 【 204 ・209 】 ミネトンカ モカシン 白