5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

アンダーアーマー メンズ シューズ・靴 スニーカー【Under Armour 24/7 Mid Casual Shoes】Artillery Green/Black

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. Florsheim Kids キッズ 男の子 オックスフォードシューズ 靴 送料無料 Chalk Blue/Multi Kennett Jr (Toddler/Little Kid/Big Kid)

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı エイソス パンプス レディース ASOS LUNGE Ballet Flats エイソス ASOS 送料無料 イギリス クレジットカードOK ブランド 靴 シューズ 日本未入荷 新作 人気 インポート’nın ドロシー パーキンス Dorothy Perkins レディース シューズ・靴 サンダル【Pink Shay Heeled Sandals】pink fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ラッキーブランド レディース サンダル シューズ Baheeti Black Nigori/Black Cmdlsn

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

Joyfolie Shoes 送料無料 Multiple Colors Arya Booties New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Trotters レディース ローファー シューズ 送料無料 Dark Brown Stretch/B Jake Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 【GIVENCHYジバンシィ】by Riccardo Tisciリカルドティッシ × CONVERSE ADDICTコンバースアディクト CHUCK TAYLOR BLACK LEOPARD ハイカットスニーカー27cm ブラック 黒 シューズ メンズ 【中古】 yakınlarında, 【あす楽】クラークス Clarks レディース パンプス デニールイーズ 100G 本革 レザー スエード Denny Louise フェミニン üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… クラークス レディース パンプス シューズ Un Elita Black Leather

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Soludos ソルド レディース エスパドリーユ スニーカー サンダル 送料無料 Black/Natural Striped Gladiator Tall Wedge Espadrilles serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer セルジオ・ロッシ sergio rossi サンダル #38 レディース ブラック (あす楽対応)激安 人気【中古】 Y1147… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Sanuk メンズ SHOES 送料無料 Grey Casa Barco Moc Toe Canvas Boat Shoe olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, バンプ アンド グラインド ビジネスシューズ 本革の通気性 bg-6021 ビジネスシューズ 本革 通気性 蒸れない 送料無料 bump n' grind 靴 メンズ 通販 ビジネスシューズ 本革 通気性 革靴‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için エイソス メンズ シューズ・靴【ASOS Monk Shoes In Grey Suede With Natural Sole】Grey‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir ダイエイブルズ レディース シューズ・靴【Willow】Black Satin bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! 5個セット 彗星 リップル8.0鉢 [D-26.2 H-7 ] 【和食器 モダン 料亭 カフェ 飲食店 業務用】

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

【送料無料】 カーライル ビバレージディスペンサー 角型 11.3L 10820 ブラック 【商品コード】8925200 ★全品ポイント10倍 ~最大36倍★税抜5000円以上で送料無料★激安祭 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. 正広 ローズ 牛刀 330mm

5個セット 洋陶オープン スーパーレンジ 5 1/2吋オニオン(フタ付) [ 13.2 x 10.7 x 8.2cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. マークネイソン ロイス Mark Nason Royce