5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

ハフ メンズ スニーカー シューズ Soto White 1

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. 【Skechers レディース カラー: ブルー】 b01jhj9uvy

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı Naturalizer レディース Comfort 送料無料 Banana Bread Kepler Ankle Booties’nın Etrusco 【エトラスコ】 made in italy レザーサンダル ET-C5091-81 【10P09Jul16】 fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) ローファー メンズ 本革ローファー 【ローファー貴族認定商品】 送料無料 カジュアルローファー 人気のプレッピー メンズローファー 本革 レザー スエード おすすめ アイビールック ローファー スリッポン デッキシューズ

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

コールハーン メンズ ドレスシューズ シューズ Nelson Split Ox II Black Waterproof New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

London Shoe Make/Oxford & Derby 317 グッドイヤー製法外羽根プレーントゥ ブラウン ダイナイトソール ビジネスシューズ ビジネス/ドレス/紐靴/革靴/仕事用/メンズ Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden 下駄 みずとり 【SENSE】ハミング kc-11 シルク/ブルー [ 水鳥工業 ] げた 痛くない 履きやすい みずとりのげた サンダル ヒール ゴム 鼻緒 浴衣 洋服 和服 着物 履物 職人 女性 レディース かわいい おしやれ ファッション yakınlarında, Reebok 269709 VERO FL III ロー MRT メンズ ベースボール Cleats ブラック/ホワイト 14 M (海外取寄せ品) üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… 送料無料 高級革底シューズ

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

Kenneth Cole レディース SHOES 送料無料 Gold New York Macey Leather Pump serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer ナイキ Manoa GS 859412001 ユニバーサル 冬 キッズ 靴 [Nike Manoa GS 859412001 universal winter kids shoes]【楽天海外直送】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine Atlantic STARS ANTARES アトランティックスターズ メンズ スニーカー アンタレス ANA 72N 靴 ダークグレー [10/14 追加入荷] olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 靴 ビジネスシューズ texcy luxe テクシーリュクス TU-7769 ブラック 25.5cm‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için ダブルスタンダード ロングブーツ レディース 36 1/2 黒 レザー【20171007】【中古】【dfn】‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir No.774259 クロールバリエ 2WAY リボン 軽量 内ボア ブーツ(ファー 暖かい 軽い 歩きやすい 内ファー レディース 痛くない 小さいサイズ 大きいサイズ EEE ゆったり ローヒール ボア) bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Hush Puppies S M L 2L

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

ASAHI/アサヒシューズ AF38802AA TDY3880A D-BRフア【22.5】 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. ナチュラライザー レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Fae】Coffee Bean Leather

5個セット 越前漆器 [A]30cmカスター盆 栃刷毛目 [ 31.1 x 16 x 1.9cm ] 料亭 旅館 和食器 飲食店 業務用

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. Salomon メンズ Sports Shoes 送料無料 Red / Black / Yellow SPEEDCROSS 4