ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

neue-heimat-berlin-guney-cuceloglu

Bakkala diye evden çıkıp senelerce haber alınamayan blogger bir gün aniden çıkagelir…

Son postun üzerinden 3 yıl 4 ay geçmiş. Bu sürede donuz.com’a yazmayı defalarca düşündüm, hatta hazırladığım yazılar da oldu ama genellikle yazdıklarımı ve fotoğrafları fazla kişisel bulup yayınlamaktan vazgeçtim. Hayatımdaki önemli ve yoğun değişiklikler yazıp çizdiklerime yansıdı, sanal dünyada aşmayı uygun görmediğim mahremiyet çizgisi de bunları yayınlamama engel oldu kısacası. Belki zaman içinde dizilerin flashback sahneleri gibi aralara serpiştiririm bir kısmını.

Çok uzatmadan konuya giriyorum; “Neue Heimat” Türkçe’ye “Yeni Ev/Yeni Memleket” diye çevriliyor. Burası Berlin’de haftasonları açılan, oldukça popüler bir “street food market” ve benim de arkadaşlarımla buluşmak için sıkça tercih ettiğim yerlerden. Uzun süre önce kullanım dışı bırakılmış bir tren bakım istasyonundan geriye kalan dev alanda yer alıyor ve yıkık dökük yüksek tavanlı hangarları, graffiti kaplı duvarları, kaliteli canlı müzikleri ve farklı tarzlara sahip ziyaretçileriyle bence Berlin’i iyi yansıtıyor.

サヌーク レディース サンダル シューズ Yoga Sling 2 Papaya

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

bryce canyon national park utah
Red Arch Tüneli, Utah

Gittiği her yere aşık olup ağlaya sızlaya geri dönen şaşkın adamdan herkese selamlar.

2012 yılının son 11 gününü ABD’nin Güneybatısında bulunan Nevada, Arizona ve Utah eyaletlerinde, yollarda geçirdim. Las Vegas’ta başlayıp Las Vegas’ta sonlanan gezinin ana hatları 1600km araba yolculuğu, 4 milli park ziyareti, bu parklarda onlarca km’lik zorlu doğa yürüyüşleri (hiking), 2000 kadar fotoğraf ve unutulmaz anılar şeklinde özetlenebilir.

Mevsimin kış olması, üstüne bütün ülkeyi etkisi altına alan büyük bir kar fırtınasının da yolda olduğum günlere denk gelmesi sebebiyle, beklediğimin çok ötesinde sert koşullarla karşılaştım. Yolculuğun büyük bölümü buz üzerinde, kar yağışı altında, -5 ile -20 dereceler arasında geçti. Bu durumdan şikayetçi olmak bir yana, gezinin benim için daha da özel hale geldiğini eklemeliyim. ナイキ レディース シューズ・靴 スニーカー【City Trainer】Cool Grey/Igloo/Dark Grey

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

washington square park, new york'ta balerinler

Cumartesi Leica Gallery’de, Beyaz Saray resmi fotoğrafçısı トーツ totes レディース シューズ・靴 ブーツ【Diamond Boot】Black’nın サムエデルマン レディース ブーツ&レインブーツ シューズ Holt Golden Caramel Shrunken Nubuck fotoğraflarından oluşan sergiyi görmeye gittim. Sergi, Obama’nın basında göremediğimiz özel anlarını bir fotojurnalistin gözünden aktarması sebebiyle ilgimi çekiyordu. Souza’nın fotoğraflarına muhteşem kalitede baskılar ve tarihi bir binada yer alan Leica Gallery’nin ortamı eklenince ayırdığım zamanın karşılığını fazlasıyla almış oldum.

Fotoğraflar başkanın aile yaşamından katıldığı davetlere, tatillerinden spor salonuna, köpeğiyle geçirdiği zamanlara kadar çok çeşitli anları içeriyordu.

Kişisel fotoğraf arşivlerinin, dolayısı ile kişilerin hayatlarının belgeleri olan albümlerin tam bir çöplüğe döndüğü günümüzde, “Başkan Obama, yaşlandığında harika bir arşive sahip olacak, torunlarını dizine oturtup geçmişinden anılar anlatabilecek şanslı azınlığın içinde yer alıyor, bu kesin” diye düşünmekten alamadım kendimi. (“Bir kere de toplumsal yaraya parmak basma, mesaj verme anasını satayım” dediğinizi duyar gibiyim, maalesef olmuyor, olamıyor!) PUMA DISC BLAZE SHINE WMNS(02HALOGEN BLUE-)(プーマ ディスク ブレイズ シャイン ウィメンズ)【Kinetics】【ストリート】【スニーカー】【30】【17SP-I】

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

Korhan Başaran Modern Dans Topluluğu

ヴィタノーヴァ VITA NOVA リボン付カッター (NPPE) New York’ta yaşayan başarılı koreograf / dansçı. Bu sıralar, 8 Kasım’da Cemal Reşit Rey Gösteri Merkezi‘nde de sergilenecek olan “a kin dof beau ty” adlı gösterinin hazırlıklarına devam ediyor ve ne şanslıyım ki beni de provalarını izlemeye davet etti.

Walking Cradles ウォーキングクレイドル レディース 女性用 シューズ 靴 ヒール Walking Cradles ウォーキングクレイドル Joy - White Cashmere Dans Stüdyoları şehrin önemli merkezlerinden ムーンスター Vステップ 04 紳士用 / 29.0cm ブラウン yakınlarında, Skechers USA メンズ Expected Avillo スリップ-on Loafer, カーキ, 10 2W US (海外取寄せ品) üzerinde tarihi bir binanın beşinci katında yer alıyor. Herşeyi el yordamıyla çalışan binanın asansörü, bir görevli olmadan kullanılamıyor, asansörün şoförü var! Bina o kadar eski… マチス レディース シューズ・靴 サンダル・ミュール【Moody】Blue Combo

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

xiangqi chinese chess
Xiangqi – “Çin satrancı” oynayan adamlar.

【まとめ買い10個セット品】和食器 オ425-426 竹割刺身皿 【キャンセル/返品不可】【厨房館】 serisi aldı başını gidiyor, durduramıyoruz!

Bu defa ninjalar, bambu ormanları, panda hayvanı ve ejderhalarıyla tanıdığımız sevimli ülke Çin’e konuk oluyoruz. Yani tam Çin değil aslında, New York’taki Çin Mahallesi, nam-ı diğer キャンブロ カムラック フル グラス用 16G918 ブラウン【業務用】【洗浄ラック】【業務用洗浄ラック】… Gerçi Çin’e gittim desem de yalandan başım ağrımazdı hani!

* Yazıya başlamadan önce kısa bir duyuruda da bulunmak istiyorum: Donuz.com severlerden gelen yoğun talep üzerine 【名入れ無料・送料無料】堺一文字光秀 8A-N 筋引き 270mm 【名入れ即日可能】 包丁 キッチン 送料無料 本刃付け無料 ギフト包装無料 プレゼント 贈り物 結婚祝い olarak küçük bir hizmet vermeye başladım. Artık New York’u ziyaret edenler şehri benimle gezip, klasik turist aktivitelerinin dışında, gerçek New York’u, 【 業務用 】SW18-8プレーン角盆 22インチ[手付]‘ların yaşadığı, yediği, eğlendiği şekilde tecrübe edebilecekler. Bunun dışında fotoğraf gezileri ve sokak fotoğrafçılığı atölyesi de tüm hızıyla sürüyor. Detay için 高森コーキ サビないステンレス上皿秤 SA-2S 2 6-0541-1003 BHK8803‘ne tiklayabilirsiniz. Ayrıca sayfaya bir パトリックコックス メンズ コインローファー 限定モデル 本革 スエード カジュアル デイリー トラベル オフィス ドレス PATRICK COX 556031 ネイビースウェード bölümü de ekledim. Reklamları dinlediniz! Sanita レディース サンダル ミュール シューズ 靴 送料無料 Multi Original Professional Passion

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

new york'ta dolunay, empire state binasi ve bryant park
Bryant Park Hotel ve Empire State Building

[期間限定 交換往復送料無料]パトリック PATRICK シュリー SULLY パールホワイト P.WHT 26660 serisine devam ediyoruz. Bu sefer şehrin meşhur Midtown bölgesindeki 42. Sokak ve çevresinde, gece fotoğrafları ile.

Gece fotoğraflarını çok sevsem de iyi fotoğraflar üretebilmek için tripod kullanma gerekliliği çoğu zaman yoluma taş koyuyor. Profosyonel amaçlı kullandığım Manfrotto tripod yaklaşık 3 kg ağırlığında ve oldukça büyük, taşıması zor bir model. Ulaşımını bisikletle sağlayan ve sırt çantası yeterince kalabalık birisi olarak günlük hayatta yanımda bulundurmam haliyle mümkün olmuyor. İş için tripodumu taşıyorsam da bisiklet kullanamıyorum, metro ile ulaşım yapıyorum.

Çarşamba akşam üzeri şehrin Lower East Side bölgesinde işimi bitirmiş, metro ile eve dönüyordum ki donuz.com’a uzun süredir kelli felli bir yazı yazmadığımı hatırlayıp kendimi Grand Central Terminal’de trenden dışarı atıverdim. Lili Gaufrette キッズ 女の子 子供服 女の子 ガール 送料無料 Grey Toddlers & Little Girls Heathered Leggings

ゴム製 小判型 ダコワーズ 6枚取用(25穴)

queens graffiti new york

Fotoğraflardaki graffiti çalışmaları, bisikletimle yaptığım, New York’un Queens ilçesinde yaşayan bir arkadaşımı ziyaretten dönüşte, bir deponun duvarlarında görüp aşık olduğum işler. Depo tam Queensboro Köprüsü’nün altında kalıyor. OUR LEGACY x VANS VAULT アワーレガシー バンズボルト 17SS SK8-MID PRO '91 LX US11(29cm) キムタク着 さんタク シューズ【中古】【OUR LEGACY×VANS VAULT】